BALCIOĞLU’NA ÖNEMLİ ZİYARETÇİLER

gençosman killik silivri

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, son 2 günde makamında önemli isimleri ağırladı.

Başkan Balcıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Nihat Demir’i Ağırladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Nihat Demir’i makamında ağırladı. Ziyarette, ilçe genelindeki adli ve idari konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Balcıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Demir’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhuriyet Başsavcımız Nihat Demir’i belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. İlçemizin huzur ve güvenliği için adli makamlarımızla işbirliği içinde çalışmak bizim için çok önemli” dedi. Cumhuriyet Başsavcısı Nihat Demir ise, Başkan Balcıoğlu’na misafirperverliği için teşekkür ederek, “Silivri’nin adli ve idari konularında işbirliğimizi güçlendirmek için her zaman birlikte çalışmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Başkan Balcıoğlu, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun’u Ağırladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu Milletvekili Seyit Torun’u makamında ağırladı. Görüşme sırasında, bölgesel kalkınma ve yerel yönetim projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Balcıoğlu, Milletvekili Seyit Torun’un nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun’u belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Silivri’nin gelişimi ve halkımızın refahı için yaptığımız çalışmalara katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Milletvekili Seyit Torun ise, Silivri’deki projeleri ve belediyenin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Silivri’nin kalkınması ve daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için Bora Balcıoğlu ve ekibiyle işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Başkan Balcıoğlu, CHP İl Başkan Yardımcılarını Ağırladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkan Yardımcıları Engin Karağaç ve Ümit Koral’ı makamında ağırladı. Görüşmede, ilçe genelindeki projeler ve CHP’nin yerel yönetim politikaları üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirildi.
 Başkan Balcıoğlu, İl Başkan Yardımcıları Karağaç ve Koral’ın nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “CHP İl Başkan Yardımcılarımız Engin Karağaç ve Ümit Koral’ı belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. İlçemizin gelişimi ve halkımızın refahı için işbirliği içinde çalışmaktan onur duyuyoruz” dedi.
 Görüşme sırasında, yerel yönetim projeleri ve bölgesel kalkınma konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Balcıoğlu, Silivri’nin ihtiyaçlarına yönelik projelerin ve CHP’nin yerel yönetim politikalarının önemini vurguladı.
 CHP İl Başkan Yardımcıları Engin Karağaç ve Ümit Koral, Başkan Balcıoğlu’na misafirperverliği için teşekkür ederek, “Silivri’deki projeleri ve belediyenin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Silivri’nin kalkınması ve daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Başkan Balcıoğlu, CHP Gençlik Kolları Temsilcilerini Ağırladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Özge Türkyılmaz ve CHP Silivri Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Noyan Öpçin’i makamında ağırladı. Başkan Balcıoğlu, CHP gençlik kolları temsilcilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları’nın değerli temsilcilerini Silivri Belediyesi’nde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gençlerimizin enerjisi ve fikirleri, ilçemizin geleceği için büyük önem taşıyor” dedi.

Gençlik Politikaları ve Projeler

Görüşmede, gençlik politikaları, yerel yönetim projeleri ve Silivri’nin kalkınması için yapılacak çalışmalar ele alındı. Başkan Balcıoğlu, gençlerin aktif katılımının, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışının temel taşlarından biri olduğunu vurguladı.
CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Başkan Balcıoğlu’na misafirperverliği için teşekkür ederek, “Gençlerin sorunlarına yönelik çözümler üretmek ve projeler geliştirmek adına Silivri Belediyesi ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bora Başkanımız gençliği ve enerjisi ile Silivri’yi geleceğe taşıyacak. Başkanımızın genç bir ekibinin olması meclis listesinde gençlere bu kadar yer vermesi çok önemli kendisine bu konuda tekrar teşekkür ediyorum ” ifadelerini kullandı.

İşbirliğinin Önemi

CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara ve diğer temsilciler de gençlik projeleri ve yerel yönetim çalışmaları hakkında görüşlerini paylaştılar. Başkan Balcıoğlu, gençlerin önerilerini dikkatle dinleyerek, “Gençlerimizin görüşleri ve katkıları, Silivri’nin daha iyi bir geleceğe ulaşması için büyük önem taşıyor. İşbirliğimizi güçlendirerek, gençlerimizle birlikte ilçemizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.

Total
0
Share