BÜYÜK MÜBADELE DERNEĞİ’NDEN BALCIOĞLU’NA ZİYARET

büyük mübadele derneği Sabit Semiz

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Büyük Mübadele Derneği Başkanı Sabit Semiz ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Görüşmede, derneğin çalışmaları ve ortak projeler ele alındı.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Büyük Mübadele Derneği Başkanı Sabit Semiz ve derneğin yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Toplantıda, mübadele kültürünün yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Balcıoğlu, görüşme sırasında yaptığı açıklamada, “Büyük Mübadele Derneği Başkanı Sabit Semiz ve yönetim kurulu üyelerini belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mübadele kültürünü yaşatmak ve bu değerleri gelecek nesillere aktarmak adına birlikte çalışmak bizim için çok önemli” dedi.

Dernek Başkanı Sabit Semiz, Başkan Balcıoğlu’na teşekkür ederek, “Belediye Başkanımızın destekleri bizler için çok değerli. Birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle, mübadele kültürünü ve tarihini koruyup gelecek nesillere aktarmak için çalışacağız” diye konuştu.

Total
0
Share