E-Note, dijital dünyanın yeni finansal yapısında ihtiyaç duyacağınız tüm çözümler için üretilmiş tek bir sistemdir. E-Note Wallet, E-Note Exchanger, E-Note PrePaid, E-Note Merchant, E-Note Check ve E-Note Referral Pro’dan oluşan E-Note sistemini yakından tanıyalım:

E-Note Wallet:

E-Note Cüzdan, e-Note sistemi içindeki kişisel çevrimiçi çoklu hizmet cüzdanınızdır. Kullanıcı dostu grafik arayüzü sayesinde elektronik para birimlerini hızla dönüştürebilir, yatırıp çekebilir, üçüncü taraf hizmetleri kullanmadan ihtiyacınız olan e-para birimine para yatırabilir, hesabınıza fiat para birimi ile daha avantajlı bir şekilde para yatırabilir, herhangi bir elektronik paraya dönüştürebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapın ve çevrimiçi ödeme sistemiyle güvenli transferler gerçekleştirin.

E-Note Exchanger:

E-Note Exchanger, E-Note sistemi aracılığıyla güncellenmiş bir elektronik çevrimiçi değiştiricidir. Öne çıkan özellikleri: Hizmette temsil edilen elektronik ve kripto para birimlerini çok görevli ve hızlı bir şekilde değiştirdiği için, çevrimiçi değişim için kullanılabilir. BTC, LTC, DSH, ZEC, XMR, ETH yatırıp çekebilirsiniz.

E-Note PrePaid:

E-Note PrePaid bir ön ödemeli plastik karttan daha fazlasıdır! Kolaylaştırılmış üretim, çoklu görev ve veri güvenliği sağlar. E-Note PrePaid, E-note hesabınızı kullanarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Mikroçipli ön ödemeli kart, işlem güvenliğini sağlar. Tüketici gizliliği, banka kartı verileri, kart ve hesap bilgileri dolandırıcılara karşı güvence altındadır.

E-Note Merchant:

E-Note Merchant, dünya çapındaki “e-ticaret” platformlarındaki tüm ticaret platformları için güncel ve etkili bir çözümdür. Basit bir doğrulamanın ardından mevcut herhangi bir para biriminde ve kripto para biriminde anında çevrimiçi ödeme alabilir ve yapabilirsiniz. Kısa vadede “VISA” ve “Master Card” ödeme sistemleri işlemler için kullanılabilir olacak ve internet ticareti yapan firmalar E-Note Merchant’ın sınırsız imkanlarından yararlanacaklardır. E-Note Merchant, herhangi bir sınırlama ve iade olmaksızın ödemelerin çevrimiçi olarak kabul edilmesini sağlar. %0,5’e varan komisyon oranı ile E-Note Merchant Enterprise İşletme Hesabı %0 sistem ücreti ile ücretsiz olarak bağlanır.

E-Note Check:

E-Note Check, herhangi bir kişi ile herhangi bir şirket arasında fon alışverişi için akıllı bir sözleşme elektronik hamiline çektir. E-Note Check’in güvenli bir şekilde oluşturulması, oluşturulmuş bir dijital çek ile para transferi yapmanızı sağlar E-Note Check hem bireyler hem de kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

E-Note Referral Pro:

Çok çeşitli hizmetlere ek olarak, E-Note hizmeti daha fazla pasif gelir avantajı sunar: E-Note Referral Pro, ile sağladığınız abonelerin işlem ücretinin %10’una kadarını komisyon olarak kazanırsınız. E-Note hizmetine kaydolun ve kişisel yönlendirme bağlantınızı oluşturun. Yönlendirme bağlantısını yeni bir kullanıcıyla paylaşın ve onu hizmete katılmaya davet edin. Ardından, davet edilen abonenin her işlemi için otomatik olarak bir yüzde alırsınız.

Neden E-Note’u tercih etmeliyim?

Piyasayı ve rakipleri araştırdık ve E-note sisteminin güçlü yönlerini sizin için vurguladık:

Kolay kayıt.
KYC gerekmez.
Fonksiyonel kontrol paneli.
Sistem üyeleri arasında hızlı transferler.
Fonlarınızın güvenli saklanması.
Herhangi bir yaptırıma tabi değildir.
Kapanabilecek, iflas edebilecek veya yok olabilecek bir borsa değildir.
Canlı teknik destek.
SWIFT yerine dünyanın herhangi bir yerinden para almak için kullanılabilir.
Ailenize ve arkadaşlarınıza bankasız, yaptırımsız, denetimsiz para göndermek için.
Ödeme tutarında kısıtlama olmaksızın herhangi bir ülkedeki herhangi bir tedarikçiye ödeme yapmak için.
En popüler borsaların kurlarıyla evden çıkmadan ABD doları karşılığında kripto para birimi alıp satmak için.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ÇAMUR AT İZİ KALSIN DÖNEMİ SONA ERİYOR

Dijital itibar yönetimi son yıllarda sıklıkla dile getiriliyor, kişi ve kurumların özellikle…

CAN: “BİZ SİLİVRİ’Yİ SEVDİK, SİLİVRİ DE BİZİ.”

TANITICI İÇERİK Geçtiğimiz ay görücüye çıkarak daire satışlarına başlayan Atabek Konutları’nın arkasındaki…

ATABEK’TE DAİRELER 30 HAZİRAN’DA TESLİM

TANITICI HABER “Yeni Mahalle Yeni Sakinlerini Bekliyor” sloganıyla toplamda 336 daire, 6…

SİLİVRİ MEKTEBİM YENİ DÖNEM HAZIRLIKLARINA HIZLI BAŞLADI

Silivri Mektebim Koleji, kendilerini “Sadece Silivri’nin değil, İstanbul’un da en geniş eğitsel…

ÖĞRETMENBURADA YENİLENİYOR

Türkiye’nin özel ders almak isteyen öğrenci adayları ile özel ders vermek isteyen…

E-NOTE: ONE-STOP POINT FOR ALL YOUR FINANCIAL SOLUTIONS

E-Note is a single system for all the solutions you will need…