GÖKHAN DAŞGIN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın hakkında Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

“Nereden Geliyor Bu Değirmenin Suyu?” haberimize konu olan ve hakkında 3 yıllık görev süresinde kardeşi ile birlikte 10 Milyon TL’den fazla gayrimenkul kazanımı iddiaları bulunan Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın, şahsi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Açıklamasında iddiaları yalanlayan ve yasal haklarını kullanacağını belirten Daşgın, adeta suçluluk psikolojisi ve panikle, haberin sahibi Silivri’nin Sesi Genel Yayın Yönetmeni Kaan Göktaş’ın “terör propagandası yaptığını” iddia etti.

Yolsuzluk iddialarını alakasız bir suçlamayla bertaraf etmeye çalışan ve vatan-millet-sakarya hamasetine düşen Gökhan Daşgın hakkında Usta Gazeteci Kaan Göktaş suç duyurusunda bulundu.

Bugün Silivri Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulunan Usta Gazeteci Kaan Göktaş, “Bana “terör örgütü propagandası” iftirasını daha önce de attılar. İstanbul Ağır Ceza’da aslanlar gibi tek celsede beraat ettim. Bu ülkede hakimler var… Yok öyle işinize gelmeyeni terörist diye, vatan haini diye yaftalamak. Yok öyle vatan millet edebiyatıyla yolsuzlukların üstünü örtmek. Yemezler!” dedi.

gokhan sikayet
Total
0
Share