Alt kademelerden çıkıp adına odalar açılan bir kızçemiz var. Öyle ki; kendisine boyundan büyük sorumluluklar verilmiş. Estetik merkezlerinden, güzellik salonlarından çıkamıyor kendileri. Kolay mı evli barklı insanları ayartmak, ten teması da önemli tabiki güzellikte… Ama olsun, bir gün iki gözümün çiçeğinin yolu sanayiye de düşer. Belli başlı emlakçıların da işlerini yerine getirip, cüzdanını da, gönlünü de doldurmayı ihmal etmiyor kendisi… Bir söz var; kimin eli kimin cebinde diye, bizim Silivri Belediyesi’nde ise kimin eli kimin belinde belli değil. Sonuçta cebi de o bel olmasa dolmazdı…

Ufak ufak yazacağım ki can sıkmasın.
Annem göster ama elletme dedi.

Bu arada sizlere bir konuyu daha aktarmak istiyorum, Silivri’de bir güzellik salonu mevcut, fiyatı da gayet uygun. Bu salonda çalışanlar çok ama çok güzel masaj yapıyorlar. Giden arkadaşlar memnun, zira masaj yapan kişiye bahşiş verdiğinizde sizi tam anlamıyla mutlu etmeden(!) göndermiyor. Çok düşünceliler, çooook. Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veriyorlar.

Kalın sağlıcakla..

  • Dogecoin
Scan to Donate Dogecoin to DNox82jQRtxyeXEEdn9pF8rSDv4vRugfZF

Bizi Dogecoin ile destekleyin!

Silivri'nin Sesi hiçbir siyasi partiden ve siyasetçiden ilan ve para almamaktadır. Bağımsız yerel haberciliğin devamı için bize Dogecoin bağışlayarak destek olabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

FİRUZE FISILDIYOR…

Selam canlarım, Uzun zamandır yapmak isteyip bir türlü fırsat bulamadığım şeyi sonunda…