SİLİVRİ’DE HERKES MUTSUZ, BİR TEK VOLKAN YILMAZ MUTLU

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, düzenlediği basın toplantısında Volkan Yılmaz’ı “Yapan başkan değil, yıkan başkan oldun.” diye eleştirdi.

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Volkan Yılmaz’a yönelik eleştirilerinin devamında “Marka Kent deyince saman dağıtıp bina boyamayı görüyoruz. Oysa bizim dönemimizde, daha 2009 yılında, hiçbir belediyenin gündeminde tarım yokken biz TÜRAM’ı kurmuş, bu alanda tüm Türkiye’ye örnek olmuştuk.” diye konuştu.

Volkan Yılmaz’ın “Mutlu Silivri” sloganına da gönderme yapan Esen “Başkan mutlu ama belediye personeli mutsuz. Sanayi esnafı mutsuz. Balıkçılar mutsuz. Spor kulüpleri mutsuz. Bugün Silivri’de herkes mutsuz, bir tek Volkan Yılmaz ve çevresindekiler mutlu.” dedi.

Silivri’de korku imparatorluğuna dikkat çeken Esen, “Bunlar yüksek sesle dile getirilemiyor çünkü insanlar korkuyor. Ama bu halk sandıkta sesini duyuracak.” ifadelerini kullandı.

Esen “Biz Silivri Belediye Başkanı’ndan sosyal medyada poz poz fotoğraflar değil, Silivri’ye dair bir vizyon bekliyoruz.” diye eleştirdiği Yılmaz için “Yapan başkan değil, yıkan Başkan.” ifadelerini kullandı.

Esen, “İlçe Başkanları olarak bir açık oturumda karşı karşıya gelmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna ise MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve AKP Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nu açık oturuma davet ederek cevapladı.

Total
0
Share