Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun hazırlayıp sunduğu “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı” programı, izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Haber Global TV’de her pazar günü saat 12:30’da yayınlanan program, 13 Kasım’da ünlü psikolog ve yazar Prof. Dr. Acar Baltaş’ı ağırlıyor. 

Ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlayan Acar Baltaş, doktorasını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Nöroloji Anabilim Dalı’nda yüksek beyin fonksiyonları konusunda yaptı. Klinik nöro-fizyoloji alanında “Tıp Bilimleri Doktoru” unvanını aldı ve 1986’da “Uygulamalı Psikoloji Doçenti”, 1996’da da “Profesör” oldu.

Prof. Dr. Baltaş, 1977-1997 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anabilim Dalı’nda çalıştı. Yurt içinde ve dışında yayınlanmış 100’dan fazla bilimsel çalışması bulunan Baltaş, 1983 yılından bu yana, iletişim ve tıbbi psikoloji alanındaki bilgilerini iş hayatının ihtiyaçları ile bağdaştırarak seminerler verdi, uygulamalar yaptı. 

Türkiye’nin yakından tanıdığı Prof. Dr. Baltaş, ülkemizde çok geniş kitlelere psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu gösteren öncü isimlerden biri oldu. Stres ve beden dili kavramlarını eşi Prof. Dr. Zuhal Baltaş ile birlikte Türkiye’ye tanıttı.

 “Stres ve Başa Çıkma Yolları”, “Bedenin Dili”,” Ekip Çalışması” ve “Liderlik ve Üstün Başarı” başta olmak üzere çok sayıda kitabın yazarı olan Baltaş, Türk kültürünün değer sisteminden çıkan dönüşüm programları ve ekip çalışması konusunda birçok kuruluşun uluslararası başarılarının hazırlayıcısı oldu. 

Uzun yıllar Türk A Milli Futbol Takımı’nın ve Galatasaray Futbol Takımı’nın psikolojik danışmanlığını da yapan Prof. Dr. Acar Baltaş, “Başarının Sırrı” programında Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun sorularını yanıtlıyor. Ünlü psikolog, başarı, kültür ve ölçülebilir iş sonuçlarını masaya yatırıyor. Bilgi ve birikimiyle tıp tarihine geçen Baltaş, programda başarısının sırrını paylaşıyor. Prof. Dr. Acar Baltaş, kariyer hayatının başındaki gençlere de de altın değerinde tavsiyelerde bulunuyor. 

“Ümit Kalko ile Başarının Sırrı”, Haber Global TV’de her pazar günü saat 12:30’da ekranlara geliyor. Alanında fark yaratan ünlü isimlerin başarı hikayelerine yer veren program, kariyerini inşa etmek isteyen gençlere ilham vermeyi amaçlıyor. 

  • Dogecoin
Scan to Donate Dogecoin to DNox82jQRtxyeXEEdn9pF8rSDv4vRugfZF

Bizi Dogecoin ile destekleyin!

Silivri'nin Sesi hiçbir siyasi partiden ve siyasetçiden ilan ve para almamaktadır. Bağımsız yerel haberciliğin devamı için bize Dogecoin bağışlayarak destek olabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

VOLKAN YILMAZ VATANDAŞI AZARLADI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın, Silivri’de dün yaşanan su taşkını sonrasında dükkanını…

CHP’YE TAZE KAN

Dün Silivri CHP İlçe Örgütü toplantısından sonra rozet töreni yapıldı. CHP Silivri…

LEYDİ ÇARŞI’DA BIÇAKLI SALDIRI MAĞDURU KONUŞTU

Silivri Merkez’de bulunan Leydi Çarşı AVM isimli iş yerinde geçtiğimiz gün personelin…