Artı Eğitim Dergisi ve egitimtercihi.com tarafından düzenlenen “9. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri”, Wyndham Grand Levent Otel’de gerçekleşti. Eğitim dünyasının değerli isimlerini bir araya getiren gecede, açılış konuşmalarının ardından ödül törenine geçildi. 

TÖRENE DAMGA VURDU

 17 kategoride ödüllerin verildiği törene, adını Atatürk’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alan Mektebim Koleji damga vurdu. “Yılın Eğitimde Türkiye Markası” ödülü, öğrencilerine “Gelecek sensin” diyen Mektebim Koleji’nin oldu. Törende, Türkiye genelindeki 25 Mektebim Koleji kampüsü ekrana yansıtıldı. Mektebim’in İstanbul’dan Diyarbakır’a, Van’dan Sinop’a, Aksaray’dan  İskenderun’a, Şanlıurfa’dan Denizli’ye, Kırklareli’nden Mardin’e, Afyon’dan Kocaeli’ye, Ankara’dan Batman’a ve Kıbrıs’a kadar yayılan büyük bir eğitim markası olduğu ve sektörde fark yarattığı vurgulandı.

“ATA’MIZIN İZİNDE GÜÇLÜ GELECEK”

“Yılın Eğitimde Türkiye Markası” ödülünü almak için sahneye davet edilen Mektebim Koleji CEO’su Elif Çağlayan, bu ödülü tüm eğitim camiası adına aldığını söyledi. Çağlayan, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün izinde, teknoloji yolunda, bilim yolunda, aklı hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmek için yola devam ettiklerine dikkat çekti. Çağlayan, sözlerine şöyle devam etti: 

KURUCU VE EĞİTİM GİRİŞİMCİSİ ÜMİT KALKO’YA TEŞEKKÜR

“Sahneye tek başıma çıktım ancak arkamda güçlü bir ekip var. Bizler eğitim meşalesini, güçlü yarınlar için Millet Mektepleri’nden aldığımız ilhamla yurdun dört bir yanına taşıyoruz. Mektebim ‘öğrenen organizasyonunun’ bir parçasıdır. Değişen teknolojiyle birlikte biz de değişiyor ve gelişiyoruz. Tek bir amacımız var. Geleceği yaşayan değil, kendi geleceğini yazan öğrenciler yetiştirmek. Daha güçlü bir gelecek için ödülü alıyor, Kurucumuz ve Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko başta olmak üzere, Mektebim’in değerli yöneticilerine, öğretmenlerine ve bu ödüle bizleri layık gören Artı Eğitim Dergisi’ne teşekkür ediyorum.”

GURUR TABLOSU

Törene katılan Mektebim Koleji Kurucusu ve Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun yanı sıra, koordinatörler, kurucular, yöneticiler ve öğretmenler CEO Elif Çağlayan’ı tebrik etti. Tören, ödül alan isimlerin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

  • Dogecoin
Scan to Donate Dogecoin to DNox82jQRtxyeXEEdn9pF8rSDv4vRugfZF

Bizi Dogecoin ile destekleyin!

Silivri'nin Sesi hiçbir siyasi partiden ve siyasetçiden ilan ve para almamaktadır. Bağımsız yerel haberciliğin devamı için bize Dogecoin bağışlayarak destek olabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

VOLKAN YILMAZ VATANDAŞI AZARLADI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın, Silivri’de dün yaşanan su taşkını sonrasında dükkanını…

CHP’YE TAZE KAN

Dün Silivri CHP İlçe Örgütü toplantısından sonra rozet töreni yapıldı. CHP Silivri…

LEYDİ ÇARŞI’DA BIÇAKLI SALDIRI MAĞDURU KONUŞTU

Silivri Merkez’de bulunan Leydi Çarşı AVM isimli iş yerinde geçtiğimiz gün personelin…