Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bu önemli ziyarette Silivri’nin mevcut ve gelecekteki projeleri üzerine konuşuldu.
Başkan Balcıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Genel Başkan Yardımcımız ve değerli milletvekilimiz Özgür Karabat’ın ziyareti, bizler için büyük bir onur. Nazik ziyaretleri için kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum. Silivri’miz için planladığımız projeler ve hedeflerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunma imkanı bulduk,” dedi.

Özgür Karabat ise, Silivri Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve belediyenin yürüttüğü projelerin ilçenin gelişimi açısından büyük önem taşıdığını vurguladı. Karabat, “Silivri Belediyes Başkanımız Bora Balcıoğlu’nun başarılı çalışmalarını ve halka hizmet etme noktasındaki kararlılığını takdirle karşılıyoruz. İstanbul Milletvekili olarak şehrimizin her köşesinin kalkınması ve vatandaşlarımızın refahı için elimizden gelen desteği sağlamaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Görüşme sırasında, Silivri’de devam eden ve planlanan projeler ile yürütülen çalışmalar üzerine istişare yapıldı.

Engin Altay, Silivri Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alırken, projelerin ilçenin sosyal ve ekonomik gelişimine olan katkılarını değerlendirdi. Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Silivri’mizin gelişimi için hayata geçirdiğimiz ve planladığımız projeler hakkında Milletvekilimiz Sayın Engin Altay ile fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

CHP Silivri Gençlik Kolları’ndan Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’na Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları yönetimi, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. CHP Silivri Gençlik Kolları’nın üyeleri ve başkanı Mehmet Noyan Öpçin, gelecek vizyonları ve projeleri hakkında Başkan Balcıoğlu ile görüş alışverişinde bulundular.

Başkan Balcıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Gençlerimizin enerjisi ve fikirleri geleceğimizi şekillendiriyor. Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları’nı belediyemizde ağırlamaktan büyük bir onur duydum. Onların bu nazik ziyareti ve getirdikleri taze fikirler, çalışmalarımıza yeni bir perspektif katıyor,” dedi.
Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Noyan Öpçin ve yönetim ekibi, Başkan Balcıoğlu ile Silivri için gençlik odaklı projeler ve gençlerin sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katılımını artıracak stratejiler üzerine fikir alışverişinde bulundu. Öpçin, “Belediye Başkanımız Bora Balcıoğlu’nun gençlere verdiği değer ve destek, bizleri daha büyük hedeflere yönlendiriyor. Silivri’de gençlerin sesi olmak ve onların ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirmek için çalışıyoruz,” şeklinde konuştu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

SELİMPAŞA’DA OTOPARK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Selimpaşa’da iki vatandaş arasında çıkan otopark kavgası ölümle sonuçlandı. Mahallenin sevilen isimlerinden…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

MUHTARLIK SEÇİMLERİ SONUÇLARI

Silivri’de 31 Mart 2024 yerel seçimleri sonrasında bazı muhtarlar değişirken, bazı muhtarlar…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…