Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye kurduğu seks tuzağı Silivri Kaymakamlığı’na yapılan başvuruyla ortaya çıktı. Ulaştığımız G.T. isimli kadın, Güzel’in kendisini “çocuklarına sosyal hizmetler tarafından el koydurmakla tehdit ettiğini” iddia etti.

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu’nun müdürü olan İsmail Güzel, iddiaya göre 2021’in Eylül ayında, okulda çocukları okuyan ve evli olan G.T. isimli kadınla aşk yaşamaya başladı. Daha rahat görüşebilmek için G.T.’yi okulun aile birliğine alan ve okul kantininin işletmesini veren Müdür İsmail Güzel, bu süre zarfında “eğitim öğretim saatleri içerisinde” okulun spor salonunda ve geceleri de öğretmenler odasında G.T. ile birlikte oldu.

Kendisi de evli olan ve eşi Sedanur Güzel de Silivri’de bir okulda öğretmenlik yapan İsmail Güzel, G.T. ile olan ilişkileri ayyuka çıkınca ve okuldaki öğretmenler tarafından fark edilince eşine söylememeleri için öğretmenleri tehdit etti. Güzel, eşinin arkadaşına ulaşarak yasak ilişkisini ifşa eden bir kadın öğretmen için de ağza alınmayacak sözler kullandı.

Müdür İsmail Güzel ile G.T.’nin ilişkisi bu süre zarfında G.T.’nin eşinin de kulağına gitti. Bunun üzerine İsmail Güzel, G.T.’yi aynı okulda okuyan çocuklarına Sosyal Hizmetler tarafından el konulacağı tehdidiyle ve düzmece dilekçelerle tehdit ederek ilişkiyi yalanlamasını sağladı. Bu esnada olaylar defalarca Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na ve Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne dilekçelerle iletildi.

Müdür İsmail Güzel, son çare olarak bir akrabasına, G.T. ve eşi hakkında yalan ve iftira içerikli bir şikayet dilekçesi yazdırarak işleme konmasını sağladı. G.T. ise kendisine ve eşine atılan iftiralar sonrasında dayanamayarak Silivri Kaymakamlığı’na hitaben bir dilekçe yazdı ve suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan olayın ifşa olmasının ardından ulaştığımız G.T., Müdür İsmail Güzel’in aynı zamanda kendisinin de ortaokulda öğretmeni olduğu gibi şok bir gerçeği deşifre etti.

Güncelleme (04.08.2022): Konuyla ilgili olarak Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldı. (İlgili görsel sayfanın en sonundadır.)

Şunlar da hoşunuza gidebilir

BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak’ın ailesine ait binada yapılan çıkmanın yasadışı…

CENAZE EVİNDE EĞLENCE DÜZENLEDİLER

Ortaköy Mahallesi’nde 20 yaşında gencecik bir fidanın toprağa verildiği gün, Silivri Belediyesi…

İSKEÇELİ’YE İMAR KIYAĞI

Silivri’de bulunan İskeçeli Mobilya’ya ait fabrikanın ek yapıları kaçak durumda. Her fırsatta…

SİLİVRİ BELEDİYESİ’NDE GREV HAZIRLIĞI (GÜNCELLENDİ)

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, sözleşmeli personele insanca geçinmek için gerekli zammı…

AÇIK AÇIK RÜŞVET İSTİYORLAR

Silivri’de inşaatında yasal problem olan bir vatandaştan, bir meclis üyesi adına 100…

VOLKAN YILMAZ’A ANKET ŞOKU

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yaptırdığı memnuniyet anketinden hüsran çıktı. Silivri Belediye…

SİLİVRİ’DE İMAR KATLİAMI

Eski Gürpınar Belediye Başkanı MHP’li Velittin Küçük tarafından Silivri Sahili’nde yapılan inşaat…

VOLKAN YILMAZ’DAN FETÖ İLTİSAKLI MÜDÜR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın,…

VOLKAN YILMAZ’IN MAFYA BAĞLANTILARI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, adı son olarak Ece Erken’in eşinin öldürülmesi…