Silivri Çağrıbey Voleybol Spor Kulübü antrenörü Umut Tilev hakkında takımdaki küçük yaşta bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla şikayet üzerine soruşturma başlatıldı. Tilev gece saatlerinde Silivri Kaymakamlığı’nın verdiği soruşturma emrinin ardından önce açığa alındı, ardından ise Silivri Emniyeti tarafından göz altına alındı ve savcılık işlemlerinin ardından tutuklama talebiyle adliyeye sevk edildi. Güncelleme (11.10.2023 20:18): Umut Tilev “çocuğun cinsel istismarı” suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Silivri Çağrıbey Voleybol Spor Kulübü’nde antrenör Umut Tilev ile öğrencisi arasında geçen, taciz iddialarına konu ses kaydı:

Ses kaydında Umut Tilev ile konuşan kız çocuğu “… indiğimden beri elim ayağım titriyor” şeklinde bir ifade kullanıyor. Kız çocuğunun (ismi bizde saklı) arkadaşlarına anlattığına göre Umut Tilev kendisini arabayla evine bırakmış ve taciz olayı çocuk arabadan inmek üzereyken gerçekleşmiş.

Taciz olayının mağduru kız çocuğu ile arkadaşlarının uzman pedagog eşliğinde bilgilerine başvuruluyor. Öte yandan Çağrıbey Spor Kulübü Başkanı İskender Kapıcıoğlu ve yöneticileri ile antrenör Umut Tilev’in avukatından henüz en ufak bir açıklama yapılmış değil.

1. Silivri Çağrıbey Spor Kulübü Başkanı İskender Kapıcıoğlu ve yönetimi neden susuyor?

2. Paylaşılan ses kaydında Umut Tilev konuştuğu kız çocuğundan neden defalarca özür diliyor ve konuyu kapatması, büyütmemesi için yalvarıyor? Bahsedilen ve özür dilenen, “bir anlık bir hata yaptım, bir daha olmayacak” diyerek büyütülmemesi, kapanması istenen konu ne?

FLAŞ!!! Umut Tilev’in gözaltına alınmasının ardından diğer öğrencilerden de ifşalar gelmeye başladı. Silivri’nin Sesi Youtube kanalına yorum yapan eski bir öğrencinin iddiası:

FLAŞ!!! Çağrıbey Spor Kulübü antrenörü Umut Tilev hakkında ifşa yağmaya başladı!

Güncelleme (11.10.2023): Ses kaydında konuşan kız çocuğunun olayı ailesine anlatması üzerine ailenin şikayetçi olduğu, Savcılığın kız çocuğunun takım arkadaşlarının da şahitliğine başvurması üzerine başka taciz olaylarının da ortaya çıktığı iddia ediliyor. Soruşturma genişletilirken, gece boyu Emniyet’te gözaltında tutulan ve sabah Savcılığa ifade veren Umut Tilev, tutuklama talebiyle adliyeye sevk edildi.

Güncelleme (11.10.2023 16:49): “Umut Tilev’in adliyeye sevki ile ilgili olarak Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından İstanbul Emniyeti’nden ÇEVİK KUVVET takviyesi istendi… Adliye’nin çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı… Umut Tilev’in, Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunda susma hakkını kullandığı ve savcılıkta ifade vereceğini beyan ettiği öğrenildi. Tilev’in savcılık ifadesi ise yarım saat kadar önce tamamlandı. Şu dakikalarda tutuklama talebini değerlendiren Sulh Ceza Hakimliği’nde ifadesi alınıyor… Önümüzdeki 1 saat içerisinde yüksek ihtimalle tutuklama kararı verilmesini bekliyoruz…” (Kaynak: Cem Güner)

Güncelleme (11.10.2023 20:18): Umut Tilev “çocuğun cinsel istismarı” suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ÇAYIRDERE MUHTARI HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Çayırdere Mahallesi Muhtarı Doğan Bilgiç hakkında yapılan Kaymakamlık ön incelemesi sonucu, zimmete…

SON DAKİKA! TAPUYA POLİS OPERASYONU! (GÜNCELLENDİ)

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan “rüşvet” soruşturması kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla…

OKUL MÜDÜRÜNDEN EVLİ KADINA TUZAK

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye…

BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak’ın ailesine ait binada yapılan çıkmanın yasadışı…

VOLKAN YILMAZ’IN MAFYA BAĞLANTILARI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, adı son olarak Ece Erken’in eşinin öldürülmesi…

SİLİVRİ HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ 15 YAŞINDA ÇOCUĞA TACİZDEN YARGILANIYOR.

İstanbul’da şu an 17 yaşında olan A.S.’nin 8 yaşından 15 yaşına kadar…

VOLKAN YILMAZ’A ANKET ŞOKU

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yaptırdığı memnuniyet anketinden hüsran çıktı. Silivri Belediye…

CENAZE EVİNDE EĞLENCE DÜZENLEDİLER

Ortaköy Mahallesi’nde 20 yaşında gencecik bir fidanın toprağa verildiği gün, Silivri Belediyesi…

VOLKAN YILMAZ ANKET YAPTIRIYOR.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz telefonla memnuniyet anketi yaptırıyor. Ankette “Volkan Yılmaz’a…