Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni: Atlas&Go Bilişim adına Kaan Göktaş
Yönetim Adresi: Fenerbahçe Mh. Iğrıp Sk. No: 13 Kadıköy/İstanbul
Göztepe V.D. Vergi No: 4050183943

Editör: Gökhan Çervatoğlu
Grafik Tasarım: Cihan Ünlü
Sosyal Medya Yönetimi: Misty Digital Pazarlama Danışmanlık Yazılım ve Reklam Ltd Şti.
Web Tasarım & Kodlama: Atlas&Go Bilişim Hizmetleri
İçerik Sağlayıcı: Atlas&Go Bilişim Hizmetleri
Yer Sağlayıcı: Hostmana – Mana Bilişim Prodüksiyon Tic. Ltd. Şti.

İletişim: [email protected] & Telegram
Instagram Sayfamız | Facebook Sayfamız | Youtube Kanalımız | Twitter Hesabımız

AÇIK VERİ POLİTİKAMIZ

Silivri’nin Sesi‘nde yer alan tüm haber, yorum, analiz, köşe yazısı vb. yazılı içerik ile fotoğraf, video, grafik vb. görseller, kaynak göstermek, ilgili sayfaya link vermek ve ticari amaçla olmamak kaydıyla kısmen veya tamamen alıntılanabilir, yayınlanabilir, her türlü sosyal medya ya da geleneksel medya araçlarında paylaşılabilir. Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı

KULLANICI GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İLE ANTİ-SANSÜR POLİTİKAMIZ

Silivri’nin Sesi web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır. HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar Silivri’nin Sesi‘ne bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır. Dolayısıyla, Silivri’nin Sesi‘nde tam olarak hangi sayfada gezildiği tespit edilemediği için servis sağlayıcı, bağlantıya müdahale edemez. Yani internet servis sağlayıcınız, gireceğiniz sayfa adresini bilemeyeceğinden, o sayfaya özel sansür uygulayamaz, sayfaya yapılan bağlantıyı yavaşlatamaz ya da sayfayı başka bir adrese yönlendiremez. Facebook’un yaş, cinsiyet gibi demografik bilgileri elde etmesine olanak sağlayan Facebook Analytics ve Facebook Pixel kodları da Silivri’nin Sesi‘nde yer almaz. Daha fazla güvenlik ve gizlilik için bir VPN bağlantısı ve Brave, Safari, Opera gibi nispeten daha çok gizlilik odaklı bir tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Silivri’nin Sesi, Basın Meslek İlkeleri‘ne uymayı taahhüt eder.

Silivri’nin Sesi, fikir ve ifade özgürlüğünü sonuna kadar savunur. Köşe yazarları ve konuk yazarların her türlü içeriğinden kendileri sorumludur. Bu içerikler hiçbir editöryal müdahaleden geçilmeden aynen yayımlanır.

İLAN-REKLAM POLİTİKAMIZ

Silivri’nin Sesi‘nde yayımlanan tanıtıcı haber (advertorial) ve ürün yerleştirme türündeki içerikler tereddüte yer bırakmaksızın açıkça belirtilir.

Silivri’nin Sesi’nde sadece ticari işletme, firma vb. ile dernek, vakıf gibi kar amacı gütmeyen organizasyonların reklamları yayınlanır. Silivri’nin Sesi, ilan-reklam fiyatlarında belli ve sabit bir tarifeye bağlı kalmaksızın her türlü keyfi indirim, iskonto, tenzilat, fiyat değişikliği vb. yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde Silivri’nin Sesi, dilediği rekamvereni ve/veya reklamı hiçbir koşul ve şart öne sürmeden bedeli ne olursa olsun keyfi olarak yayınlamama hakkını saklı tutar. Silivri’nin Sesi, dilediği ticari işletme ya da kar amacı gütmeyen organizasyonun ilan ya da reklamını bedelsiz olarak yayınlayabilir ve bunu açıkça belirtir.

Silivri’nin Sesi’nde Google Adsense ve benzeri reklam ağlarının reklamları yayınlanabilir. Bu yayınlarda görüntülenecek olan reklamların içeriğinden ve reklamverenlerin kimliğinden Silivri’nin Sesi sorumlu değildir. Ancak yine de Silivri’nin Sesi, dilediği reklamı ve reklamvereni yayınlamama hakkını saklı tutar.