BATUR’A ÜNİVERSİTEDEN PLAKET

mi̇mar aykut batur si̇li̇vri̇ rumeli̇ uni̇versi̇tesi̇

Rumeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yüksek Mimar Aykut Batur pazartesi günü CHP Silivri İlçe Başkanlığı‘na belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını sunacak.

yuksek mimar aykut batur

İstanbul Rumeli Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinde 2018 yılından itibaren öğretim görevlisi olarak görev alan ve önümüzdeki yerel seçimlerde CHP’den Silivri Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Yüksek Mimar Aykut Batur‘a hizmetlerinden dolayı Öğretmenler Günü’nde İstanbul Rumeli Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Hüseyin Balcı tarafından plaket takdim edildi.

Yüksek Mimar ve Akademisyen Aykut Batur, Silivri Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

aykut batur silivri

“Bugün 16:15 itibarı ile Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı’na Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı dosyamı teslim ettim. Mesleki bilginin, tecrübenin ve uzmanlığın daha da önem kazandığı günümüzde, Silivri’mize var gücümle hizmet etmek için, Cumhuriyet Halk Parti’mizin Belediye Meclis Üyeliği‘ne aday adayıyım. Halkımızdan ve örgütümüzden gelen sesi duyurmak ve bölünmeden birleşerek kazanmak için değerli desteklerinizi bekliyorum.”

Total
0
Share