BERKER ESEN CHP GENEL SEKRETER YARDIMCISI OLDU

CHP Genel Kurultayı’nda Parti Meclisi Üyesi olarak seçilen eski CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Genel Başkan Özgür Özel tarafından “Genel Sekreter Yardımcısı” olarak atandı.

“Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke’nin önerileri ve Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in olurları ile Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevlendirildiğimi kamuoyuna bildirmekten mutluluk duyarım.”Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke’nin önerileri ve Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in olurları ile Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevlendirildiğimi kamuoyuna bildirmekten mutluluk duyarım.

Önümüzdeki yerel seçim sürecinde, partimizin zaferi için elimden gelenin en iyisini yapmak için gençliğimin olağanca enerjisiyle çalışacağım. Daha sonraki aşamada ise, partimizin yeni kadrolarıyla birlikte iktidar yolunda mücadele verecek ve büyük hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız.

Bu önemli görevi bana layık gören başta Genel Başkanımız Özgür Özel ve Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke olmak üzere tüm örgütümüze teşekkür ederim. Büyük Atatürk’ün ‘Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar’ sözünü rehber edinerek, Cumhuriyetimizi 2. Yüzyılında daha da ileriye taşıma azmi ve kararlılığı içinde olacağıma söz veriyorum.

İstikametimiz, kurucu Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretileri ışığında, Cumhuriyetimizi 2. Yüzyılında daha yükseklere taşıma azmiyle dolu. Yola çıkıyoruz, yorulmak yok, başarma zamanı!”

Total
0
Share