BEYATLI: “ALLAH VAR, VOLKAN YILMAZ ÇALIŞIYOR.”

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı: “Allah var, Volkan Yılmaz çalışıyor. Eğer Silivri’de muhalefet birlik olup tek aday çıkarmazsa kazanır.”

Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı, Silivri’nin Sesi TV’de Kaan Göktaş’ın canlı yayın konuğu oldu. 2023 Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendiren Beyatlı, Millet İttifakı’nın adayı açıklamakta geç kalmasının ve sonra da Kılıçdaroğlu’nun adaylığı üzerindeki tartışmaların seçimin kaybedilmesine neden olduğunu söyledi.

2024 Yerel Seçimleri’ne ilişkin soruları da yanıtlayan Beyatlı: “Allah var, Volkan Yılmaz çalışıyor. Silivri’de muhalefet birlik olup tek aday göstermezse Volkan Yılmaz seçimi rahat kazanır. Bu tüm Türkiye için böyle, İstanbul ve Ankara bile gider.” dedi.

“ADAY OLMAM, FİGÜRANLIK YAPMAM”

Kaan Göktaş’ın “Partiniz seçime ittifak olarak değil de tek başına katılma kararı alırsa Silivri’de Gelecek Partisi aday gösterir mi, siz aday olur musunuz?” sorusuna ise Beyatlı “Hayır, böyle bir durumda seçime girmem, aday olmam, hem kaybedeceğimi bile bile figüranlık yapmam, hem de oyları bölen kişi olmam” diye cevap verdi.

Yayının tamamını izlemek için:

Total
0
Share