Kavaklı Mitinginde Balcıoğlu Fırtınası: “Geleceğimizi Koruyalım, Değişim Zamanı!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim öncesi Kavaklı Mahallesi’nde düzenlenen mitingle adeta bir fırtına gibi esti. “Gelin, hakkınız olanı size vermeyenlere dur diyelim” çağrısıyla başlayan ve “Silivri’nin Geleceği İçin Güç Birliği” mesajıyla güçlenen miting, Kavaklı’nın sokaklarını umut ve coşkuyla doldurdu. Mevcut yönetimi eleştiren ve yenilikçi projeleriyle Kavaklı halkının karşısına çıkan Balcıoğlu, “Çocuklarımızın geleceği olan üniversite arazisinin ranta kurban edilmesine sessiz kalanlara birlikte dur diyelim” diyerek toplumu harekete geçmeye davet etti.

Eğitimden Sosyal Adalet: Balcıoğlu’nun Kavaklı İçin Vaatleri
Balcıoğlu’nun Kavaklı’da gerçekleştirdiği miting, vatandaşlar tarafından büyük bir destek ve ilgiyle karşılandı. Eğitimden sağlığa, çevre politikalarından sosyal hizmetlere kadar geniş bir yelpazede geliştirilen projeleri paylaşan Balcıoğlu, özellikle çocuklar ve gençler için aydınlık bir gelecek vaadiyle öne çıktı. Balcıoğlu, mevcut yönetime de yüklenerek, “Çocuklarımızın geleceği olan üniversite arazisinin ranta kurban edilmesine sessiz kalanlara karşı birlikte dur diyelim. Eğitim, çocuklarımız ve gençlerimiz için en değerli hazinedir ve bu hazineyi korumak bizim en büyük görevimizdir,” sözleriyle güçlü bir mesaj verdi.

“İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu” İle Birlik ve Beraberlik Çağrısı
Miting boyunca “İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu” sloganı yankılanırken, Balcıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile işbirliği içinde Silivri’yi sosyal ve ekonomik anlamda kalkındıracak projeleri hayata geçireceklerini belirtti. Bu birlik ve beraberlik mesajı, Kavaklı’da yeni bir başlangıç için umut ve motivasyon kaynağı oldu.

Kavaklı Kararını Verdi: Değişim İçin Balcıoğlu
Kavaklı Mahallesi’nde gerçekleştirilen miting, Balcıoğlu’nun liderliğinde Silivri’nin adaletli, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışına kavuşmasının işareti olarak değerlendirildi. “Gelin, hakkınız olanı size vermeyenlere dur diyelim” ve ” İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu” sloganlarıyla, Kavaklı ve tüm Silivri halkı, çocukların ve gençlerin geleceği için değişim ve gelişim yolunda birleşti. Bu miting, Kavaklı halkının, Balcıoğlu’nun projeleri etrafında kenetlendiği ve “İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu” diyerek, seçimlerde değişim için net bir karar verdiğini gösterdi.

Kavaklı mitingi, Balcıoğlu’nun Silivri için olan vizyonunu ve dinamizmini öne çıkaran, seçim zaferine olan inancı pekiştiren ve yeni bir dönemin müjdecisi olarak tarihe geçen bir etkinlik oldu. Kavaklı ve genel olarak Silivri’nin, Balcıoğlu’nun liderliğinde adalet, şeffaflık ve katılımcılık temelinde yeni ve aydınlık bir döneme hazır olduğu mesajını verdi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

SELİMPAŞA’DA OTOPARK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Selimpaşa’da iki vatandaş arasında çıkan otopark kavgası ölümle sonuçlandı. Mahallenin sevilen isimlerinden…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…