ÇAĞRIBEY’İN KIZLARI TARİH YAZIYOR

Silivri Çağrıbey Spor Kulübü, voleybol branşında yakaladığı başarılar ile ilçede bir tarih yazıyor. Çağrıbey’li kızların bu başarıları ise çoğu kişi tarafından kasıtlı olarak görmezden geliniyor.

İkinci ligde mücadele eden Çağrıbey Bayan Voleybol takımı, oynadığı 11 maçta 9 galibiyet ile 26 puanda ve grubunda 2. sırada yer alıyor. Takım ligi bu sırada tamamlarsa, play-off’a yükselecek.

Çağrıbey Yıldız Kız Voleybol Takımı ise İstanbul Okullar Şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasında yarı finale direkt katılma hakkı kazandı.

Yine Çağrıbey Spor Kulübü’nün Midi Kız Takımı ise Midi Kızlar Süper Ligi’nde grubunda 2. sırada mücadele ediyor ve grubu ilk 5’te kapatması halinde bile Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazanacaklar.

Antrenörleri Umut Tilev yönetiminde büyük başarılar kazanan Çağrıbey’li filenin sultanları, yetkililerden ve Silivri halkından hakettikleri ilgiyi görmeyi bekliyor.

Güncelleme: Çağrıbey Voleybol Takımı, 16 Ocak 2022 tarihinde yapılan maçta Tekirdağ Marmaraspor’u kendi evinde 3-0 mağlup etti.

Total
0
Share