DEMİRTAŞ’TAN KEREM FIRTINA’YA DESTEK ÇAĞRISI

Selahattin Demirtaş, Yeşil Sol Parti İstanbul 3. Bölge altıncı sıradan milletvekili adayı olan oyuncu Kerem Fırtına’ya destek çağrısı yaptı. Demirtaş, Fırtına için “Seçilemezse üzülürüm çünkü Meclis’te Fırtına olmazsa olmaz ” dedi.

Edirne Cezaevinde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Yeşil Sol Parti’nin İstanbul 3. Bölge altıncı sıradan milletvekili adayı gösterdiği oyuncu Kerem Fırtına için çağrı yaptı.

FuQZDXuWIBQU h

Sosyal medya hesabında Fırtına’nın “İstanbul halkına emanet olduğunu” yazan Demirtaş, “Kerem için daha çok çalışalım lütfen. Seçilemezse üzülürüm çünkü Meclis’te Fırtına olmazsa olmaz” dedi.

‘Kiralık Aşk’ ve ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’ gibi dizilerde oynadığı rollerle tanınan oyuncu Kerem Fırtına, Yeşil Sol Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptığını duyurdu.

Oyuncu Kerem Fırtına, Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) önerisiyle Yeşil Sol Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptığını açıkladı.

Haberi sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, “Omuz omuza mücadele etmekten onur duyduğum HDP Genel Merkezi’nin önerisi doğrultusunda Yeşil Sol Parti’den adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum. Destekleyen ve uygun gören herkese şükranlarımı sunuyorum…” ifadelerini kullandı.

Kerem Fırtına daha önce ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’ ‘Kiralık Aşk’ gibi pek çok dizide rol almıştı.

Total
0
Share