İMAMOĞLU: HER SİLİVRİLİ BİZİM GÖZÜMÜZDE AYNI

İBB tarafından hayata geçirilen toplam 65 bin metrekarelik alanda kurulu Boğluca Yaşam Vadisi’nin açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükşehir olarak Silivri’ye her türlü hizmeti getirmekte tereddüt etmeyeceklerini vurguladı.

Silivri Devlet Hastanesi’nin arkasından başlayarak, Kiptaş 2 Konutları’na kadar olan bölümde, Boğluca Deresi’nin iki yanını kapsayan alanı kapsayan Boğluca Yaşam Vadisi’nin ilk iki etabı hizmete açıldı. Çocuk parkları, yeşil alanlar ve yaşam alanlarıyla donatılan Boğluca Yaşam Vadisi’nin 3. ve 4. etapları ise Silivri Belediyesi tarafından yapılacak.

Açılış töreni için Silivri’ye gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı A.Refik Bek, DP Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, CHP Silivri ilçe Yöneticileri, CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri, geçmiş dönem Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve kalabalık bir vatandaş topluluğu karşılarken, İmamoğlu’nun açılış konuşması da ayakta alkışlandı. İBB olarak Silivri’ye siyaset ve partizanlık gütmeden, her Silivrili vatandaşı eşit gözeterek hizmet getirdiklerinin altını çizen İmamoğlu, “Ben geçmiş dönemde Özcan Işıklar’ın yaşadıklarını bu dönemde Volkan Yılmaz’a yaşatmayacağım.” dedi. İmamoğlu ayrıca Silivri Belediye Konutları’nın kentsel dönüşüm konusunun da aciliyetle masalarında olduğunu ve konu üstünde çalıştıklarını söyledi.

Total
0
Share