MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa etti. Yerine atanan Ünal Uzun da istifasını açıkladı.

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın, geçtiğimiz günlerde MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ın “siyasi tutarsızlığını” sebep göstererek istifa etmişti. İstifasını sosyal medyadan duyuran Çılgın, “Değirmenköy MHP mahalle başkanlık görevimden istifa ediyorum. Benim vatan millet sevdalısı olduğumu yakın çevrem olmak üzere herkes bilir. Bu kararımın sebebi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ın tutarsız siyaseti sebep olmuştur. Sorumluluğum zamanında beni destekleyen tüm abi, kardeşlerime teşekkür ederim. Amacımız bize umut bağlayan ve inanan insanların hakkını gözetmektir. Şahsım olarak elimden geleni yaptım ve yapmaktan çekinmem. Hakkınızı helal edin, herkese saygılarımla… (benim ülkücülüğümü ve milliyetçiliğimi kimse sorgulayamaz, ben vicdanen rahatım, vatan ve millet sevdamız daim olsun) Allah’a emanet olun…” diyerek görevinden ayrılmıştı.

Çılgın’ın yerine MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi olarak atanan Ünal Uzun da dün istifasını aynı şekilde sosyal medyadan duyurdu. Uzun, istifasını “Çok değerli yurttaşlarım ve değerli dava arkadaşlarım, almış olduğum kutsal görevimden Değirmenköy Mahalle Başkanlığımdan bugün hatta bu sabah almış olduğum kararla istifa ediyorum. Sosyal medya ve kamuoyuna duyurulur.” diyerek açıkladı.

Total
0
Share