Geçtiğimiz hafta görevli olduğu okulun velisi olan evli bir kadınla yasak ilişkisi ortaya çıkan ve kadınla “okul saatleri içinde” okulun spor salonunda birlikte oldukları iddia edilen Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel hakkında yeni iddialar. Hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatılan İsmail Güzel’in okul kantininin gelirleriyle okulda alkol ve nargile içtiği, okul aile birliğinin paralarıyla ise kumar oynadığı ortaya çıktı.

Müdür olarak görev yaptığı okulun velilerinden G.T. isimli evli kadının kendisiyle okulda birlikte olduğu ve ilişkinin öğrenilmemesi için “çocuklarına sosyal hizmetler tarafından el konulacağı” tehdidinde bulunduğu iddialarıyla gündeme gelen ve hakkında Milli Eğitim tarafından soruşturma başlatılarak açığa alınan Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel hakkında, aynı veli tarafından başka iddialar da ortaya atıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER’e yapılan şikayete göre Müdür İsmail Güzel, okul kantininden kayıt dışı toplanan paralarla alkol ve nargile satın alarak bunları okulda tüketmiş. Yine şikayet dilekçesindeki bir başka iddiaya göre ise okul aile birliğinin kasasındaki paralarla kumar oynamış ve bu yüzden hesaplarda açık çıkmış. Müdür İsmail Güzel’in okul aile birliğinde görevli Ayşegül Y. isimli bir kişiye bankadaki okul aile birliği hesabından para çektirdiği ve bu paraları kendisine iletilmek üzere yine okulda görevli O. isimli bir kişiye teslim ettirdiğine dair yazışmaların ekran görüntüsü de iddialara delil olarak sunuldu.

Öte yandan Müdür İsmail Güzel hakkında, eski okul çalışanı olan ve tek başına yaşayan Y.G. isimli bir kadının da “gece evimin kapısına gelerek kapımı zorladı” şeklinde şikayette bulunduğu öğrenildi.

Not: Haber görselindeki içki masası fotoğrafı temsilidir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

VOLEYBOL ANTRENÖRÜ ÇOCUK TACİZİNDEN TUTUKLANDI!

Silivri Çağrıbey Voleybol Spor Kulübü antrenörü Umut Tilev hakkında takımdaki küçük yaşta…

ÇAYIRDERE MUHTARI HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Çayırdere Mahallesi Muhtarı Doğan Bilgiç hakkında yapılan Kaymakamlık ön incelemesi sonucu, zimmete…

SON DAKİKA! TAPUYA POLİS OPERASYONU! (GÜNCELLENDİ)

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan “rüşvet” soruşturması kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla…

OKUL MÜDÜRÜNDEN EVLİ KADINA TUZAK

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye…

BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak’ın ailesine ait binada yapılan çıkmanın yasadışı…

VOLKAN YILMAZ’IN MAFYA BAĞLANTILARI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, adı son olarak Ece Erken’in eşinin öldürülmesi…

SİLİVRİ HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ 15 YAŞINDA ÇOCUĞA TACİZDEN YARGILANIYOR.

İstanbul’da şu an 17 yaşında olan A.S.’nin 8 yaşından 15 yaşına kadar…

CENAZE EVİNDE EĞLENCE DÜZENLEDİLER

Ortaköy Mahallesi’nde 20 yaşında gencecik bir fidanın toprağa verildiği gün, Silivri Belediyesi…

VOLKAN YILMAZ’A ANKET ŞOKU

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yaptırdığı memnuniyet anketinden hüsran çıktı. Silivri Belediye…