İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan, İlçe Sekreteri Aysun Çiçek ve İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Yamaç’ı görevden aldı.

Seçildiği kongreden beri adı skandallarla anılan İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan, parti içinde kendisine darbe hazırlığı yapan iki yöneticiyi görevden aldı. Daha önce yönetim içinde önemli destekçileri istifa eden Ceylan, İYİ Parti Silivri İlçe Sekreteri Aysun Çiçek ve İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Yamaç’ı görevden aldı.

İYİ Parti içerisinde bir grubun Gökhan Ceylan’ı devirerek, partinin kurucu ilçe başkanlarından Mustafa Ersu Altınkök’ün ilçe başkanı olarak atanmasına çalıştıkları, bunu öğrenen Ceylan’ın ise parti içi darbenin önü kesmek için iki ismi görevden aldığı iddia edildi.

Daha önce de Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Gerçek , Mustafa Çiçekli ve Emrah Şero partiden istifa etmişti. Ayrıca kongrede seçilen bazı ilçe yöneticilerinin kongre zamanı partiye üye olmadıkları, yönetici olarak seçildikten sonra partiye üye yapıldıkları ortaya çıkmıştı.

Gökhan Ceylan İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı olarak göreve geldikten sonra birçok yönetici ve üye ile mahalle teşkilat başkanları partiden istifa etti, parti hızla kan kaybetti, mahalle teşkilatları kapandı ve son olarak 14 Mayıs Milletvekili seçimlerinde parti Silivri’de bir önceki seçime göre oy kaybederek büyük hayal kırıklığı yaşattı.

Görevden alınan İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Yamaç, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığına itiraz ederek İYİ Parti’den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu’na seçim sürecinde “ağzına sağlık” şeklinde destek paylaşımları yapmasıyla biliniyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ÇAYIRDERE MUHTARI HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Çayırdere Mahallesi Muhtarı Doğan Bilgiç hakkında yapılan Kaymakamlık ön incelemesi sonucu, zimmete…

SON DAKİKA! TAPUYA POLİS OPERASYONU! (GÜNCELLENDİ)

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan “rüşvet” soruşturması kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla…

OKUL MÜDÜRÜNDEN EVLİ KADINA TUZAK

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye…

BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak’ın ailesine ait binada yapılan çıkmanın yasadışı…

CENAZE EVİNDE EĞLENCE DÜZENLEDİLER

Ortaköy Mahallesi’nde 20 yaşında gencecik bir fidanın toprağa verildiği gün, Silivri Belediyesi…

VOLKAN YILMAZ’IN MAFYA BAĞLANTILARI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, adı son olarak Ece Erken’in eşinin öldürülmesi…

VOLKAN YILMAZ’A ANKET ŞOKU

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yaptırdığı memnuniyet anketinden hüsran çıktı. Silivri Belediye…

İSKEÇELİ’YE İMAR KIYAĞI

Silivri’de bulunan İskeçeli Mobilya’ya ait fabrikanın ek yapıları kaçak durumda. Her fırsatta…

NEREDEN GELİYOR BU DEĞİRMENİN SUYU?

Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın’ın 3 yılda edindiği servet dudak…