SİLİVRİ’DE EKREM İMAMOĞLU İZDİHAMI

photo 2023 05 21 16 46 02

İBB Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ekrem İmamoğlu Silivri’de ceketi çıkardı, kolları sıvadı! Tarihi katılım meydana sığmadı. Silivrispor atkısıyla çıktığı sahnede Silivrililerden 28 Mayıs için söz aldı.

Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda gerçekleşen buluşmaya onbinlerce Silivrili Türk Bayrakları ile katıldı. İmamoğlu heyecanlı kalabalığa yaptığı konuşmada “Onlara oy vermeyen 25 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını ya vatan haini ya da terörist ilan ettiler. Sayın Kılıçdaroğlu, gel televizyonda yüzleşelim diyor. Tıs yok. Korkuyor. Herkes bir tanıdığını ikna edecek ve bu ülkeye demokrasi gelecek. Bu kadar basit.” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın İBB Meclisi’nde kendisine yapılan bir hakareti alkışlaması üzerine aralarında yaşanan gerginliği de hatırlatan İmamoğlu, “Silivri Belediye Başkanı İBB Meclisi’nde fazla siyasete kaçıyor, bana yapılan hakaretleri alkışlıyor ama ben onlar gibi hizmet ayırmıyorum, bugün onların 30 senedir yapamadığı Selimpaşa Kavşağı’nı açacağız.” diye konuştu.

İmamoğlu, kalabalıktan gelen “ceketi çıkar” sloganları üzerine ceketini çıkararak gömleğinin kollarını sıvadı ve Silivri halkından 28 Mayıs günü için söz aldı.

Total
0
Share