VOLKAN YILMAZ’DAN AKP’YE BİR GOL DAHA

Silivri’de AKP’nin oylarıyla seçilen ancak seçimden bu yana AKP teşkilatına adeta sırtını dönen Volkan Yılmaz’ın Silivri Kumluk’taki onca plaj işletmesi arasında eski AKP yöneticisi ailenin plajına konması manidar. Hem de Milli Emlak’ın olumsuz görüşüne karşı.

Volkan Yılmaz yönetiminin Silivri’de MHP’nin %4’lük oyuna rağmen AKP seçmeninin destekleriyle seçimi kazandığı, ardından ise AKP teşkilatına sırt dönmüş olması bilinen bir gerçek. Volkan Yılmaz, AKP teşkilatlarına son golünü de halk plajı meselesinde attı. Silivri Kumluk Mevkisi’nde bulunan 8 adet işletmenin hepsi plaj hizmeti verirken, Volkan Yılmaz yönetimi Belediye’ye ait halk plajı yapmak için AKP’li eski yöneticinin tesisini seçti.

Silivri Kumluk’taki plaj işletmecileri arasında Milli Emlak Daire Başkanlığı’ndan “şezlong koyma” izni bulunan ve Milli Emlak’a işgaliye ücreti ödeyen tek işletme olan, AKP Eski Silivri İlçe Yöneticisi Hüsnü Yaşar’a ait işletmeyi yerinden ederek halk plajı kuran Volkan Yılmaz yönetiminin neden diğer işletmeleri değil de, AKP’li yöneticinin işletmesini kaldırdığı bir muamma. Hüsnü Yaşar’ın oğlu Volkan Yaşar da AKP’nin kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı.

Öte yandan Volkan Yılmaz tarafından kurulan Silivri Belediyesi Halk Plajı’nın yerinin Milli Emlak tarafından uygun bulunmadığı ve Belediye’ye olumsuz görüş iletildiği öğrenildi.

Total
0
Share