Bora Balcıoğlu’ndan Danamandıra’da Seçim Coşkusu: “Güç Birliğiyle Silivri’yi Geleceğe Taşıyacağız!”

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının ilk mahalle mitingini Danamandıra Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Köy kahvesinde gerçekleşen buluşmada, Balcıoğlu hem Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı hem de Danamandıra halkına hitaben umut ve birlik mesajları verdi. Balcıoğlu, konuşmasında Silivri’nin geleceğine dair vizyonunu paylaşırken, seçim zaferinin sadece bir adayın değil, tüm Silivri’nin zaferi olacağının altını çizdi.

Silivri için Adalet, Eşitlik ve Umut Vurgusu

Balcıoğlu’nun coşkuyla dinlenen konuşması, Silivri’nin çeşitli sorunlarına vakıf olduğunu ve bu sorunlara yönelik gerçekçi çözümler sunduğunu gösterdi. Danamandıra’dan başlayarak Silivri’nin dört bir yanına umut saçmayı hedefleyen Balcıoğlu, “Silivri halkı bizim yanımızda. Umut olmuşuz, bize inanıyorlar, bize güveniyorlar. ‘İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu’ diyenler iyi ki oy vermişiz diyecek,” dedi. Silivri için adaletin, eşitliğin ve umudun önemine vurgu yapan Balcıoğlu, herkese eşit davranan, kucaklayıcı bir yönetim anlayışıyla Silivri’nin geleceğini şekillendireceklerini belirtti.

Silivri’nin Geleceği için Kapsamlı Projeler ve Vaatler

Balcıoğlu’nun konuşmasında Silivri’nin eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan altyapıya kadar birçok alanda kapsamlı bir dönüşüme uğrayacağının sinyallerini verdi. Silivri Belediyesi’nin ranta uzak, halka yakın bir anlayışla yönetileceğini vurgulayan Balcıoğlu, “Silivri Belediyesi tüm Silivrililerin sesinin duyulduğu, yönetildiği bir belediye olacak,” dedi. Ayrıca, Danamandıra Göleti gibi doğal güzelliklerin turizme kazandırılması ve Silivri’nin İstanbul’un göz bebeği haline getirilmesi gibi projelerle, Silivri’nin çehresinin değişeceğini belirtti.

Silivri için Umutlu Bir Gelecek Çağrısı

Balcıoğlu, seçim öncesi yaptığı bu coşkulu konuşmayla, Silivri halkına birlik, beraberlik ve umut mesajları verdi. “Silivri İttifakını kurmak, Silivri’ye hizmet etmek için bu göreve talibim,” diyerek tüm Silivrili vatandaşları 31 Mart’ta sandıklara giderek Silivri için birlikte kazanmaya çağırdı. Balcıoğlu’nun bu çağrısı, Silivri’nin geleceğine yönelik umutlu bir vizyonun ve adaletli, eşitlikçi bir yönetim anlayışının önemini vurguluyor. Balcıoğlu ve ekibinin hazırlıkları, Silivri’nin makus talihini değiştirmeye ve Silivri’yi adaletle, huzurla ve umutla dolu bir geleceğe taşımaya yönelik güçlü bir adım olarak değerlendiriliyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

SELİMPAŞA’DA OTOPARK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Selimpaşa’da iki vatandaş arasında çıkan otopark kavgası ölümle sonuçlandı. Mahallenin sevilen isimlerinden…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…