Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Nevşehirliler Derneğinde düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Başkan Yılmaz’a AK Parti Silivri İlçe Başkanı Ekrem Pamuk ve MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın eşlik etti.

Programın açılış konuşmasını Silivri Nevşehir Topaç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmet Toprakçı yaparak hoşgeldiniz dedi. İstanbul  Nevşehir Dernekler Federasyonu (NEVDERFED) yönetim kurulu üyesi Yüksel Yılmaz da Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın büyük hizmetler yaptığını belirterek hemşehrilerinden destek istedi.

AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Pamuk ve MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, yaptığı konuşmalarda Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum ve Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a destek talebinde bulundu. 

HİZMETLERİMİZ VAATLERİMİZİ GEÇTİ

Silivri Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bir dost meclisinde sizlerle bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Zaman su gibi akıp geçiyor. 5 yıl önce buraya geldiğimizde, Silivri’nin içinde bulunduğu durumu, yapacaklarımızı ve hayallerimizi paylaşmıştık. Sizlerden destek istedik ve çok şükür Nevşehirli hemşehrilerimiz de bizlere ziyadesiyle sahip çıktılar. Ben sizlerden razıyım. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bizlere tekrar bir görev verdi. Bu görevin sorumluluğunun bilincinde olarak, gündüz yorulmadan gece uyumadan çalışmaya devam edeceğiz. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin 100.yılına atıf yaparak vaatlerde bulunmuştuk. 2023 yılına kadar yaptığımız çalışmalarla Allah’a şükür eserlerimizin vaatlerimizi geçtiğini gururla söyleyebiliyorum. Bu şehir part time yani yarı zamanlı ve uzaklardan değil, 5 yıldır şantiyelerden çıkmayan bir anlayışla yönetildi. Ötelenen, unutulan, görmezden gelinen sorunlar birer biter işte böyle çözüme kavuşturuldu. Her gün biraz daha üzerine koyarak gece gündüz çalıştık. Tüm çalışmalarımızı elbette tek başımıza yapmadık. Cumhurbaşkanımız var, bakanlarımız var, meclis üyelerimiz var, mesai arkadaşlarım var, hasılı Silivrili hemşehrilerimin sahiplenmesi var. Bu yüzden birlik ve beraberlik içerisinde nice eserleri Silivri’ye kazandırmaya devam etmek için, sizlerden bir kez daha güçlü bir destek istiyoruz.”

KURUM’A DESTEK İSTEDİ

Yılmaz, İBB Başkan adayı Murat Kurum’a da destek istediği konuşmasında “İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Silivri’de yapılması gerekenlerin vakti gelmiştir. 5 yıldır kariyer planlarıyla geçen bir İBB başkanı vardı. İstanbulumuz unutuldu, hizmetler unutuldu. Yeniden hizmetlerin yapılması için yönetim değişikliğine, çalışkanlığa ve emeğe ihtiyacı var. Bu nedenle İstanbul Muradına ermesi lazım.” dedi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…

SPOR KULÜBÜ BAŞKANI MI, SİLAHLI ÇETE Mİ?

Yaşanan küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel taciz skandalı ile ismini duyuran Silivri…