NEREDEN GELİYOR BU DEĞİRMENİN SUYU?

Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın’ın 3 yılda edindiği servet dudak uçuklatıyor.

Silivri Belediyesi’nde Volkan Yılmaz döneminde işe alınan ve istisnai kadrodan devlet memuru yapılan Gökhan Daşgın, 3 yıllık görev süresinde edindiği servet ile dikkat çekiyor. Gökhan Daşgın’ın kardeşi Gürkan Daşgın da Belediye ve MHP içinde iş takibi yaparak hatırı sayılır bir servet kazanmış durumda.

İLK VİLLA 1,7 MİLYON LİRA

Edinilen bilgiye göre Gökhan Daşgın ilk olarak bir süre önce Klassis bölgesi civarında yeni inşa edilen bir villa sitesinden 1,7 Milyon TL karşılığında bir villa satın aldı.

İKİNCİ VİLLA 5 MİLYON LİRA

Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın son olarak müteahhit Mehmet Kaya’nın Garden arkasında inşa ettiği süper lüks siteden 5 Milyon TL’ye bir villa daha satın aldı. Aynı siteden Gürkan Daşgın da 5 Milyon TL’ye ikinci bir villa satın aldı. Daşgın kardeşler toplam 10 Milyon TL‘lik bu alışveriş karşılığında Mehmet Kaya’ya senet imzaladı.

VOLKAN YILMAZ VE ZAFER YALÇIN ÇİLEDEN ÇIKTI

Daşgın kardeşlerin 3 yılda toplamda en az 11,7 Milyon TL’lik servet edinmesi Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ı bile çileden çıkardı. Gelen duyumlara göre hem Volkan Yılmaz’ın, hem de Zafer Yalçın’ın yaşanan bu aşırı zenginleşme karşısında Daşgın kardeşleri sert bir dille uyardığı ve bu durumun parti içinde aşırı rahatsızlık yarattığı belirtiliyor. Öte yandan MHP içindeki namuslu ve dürüst siyasetçilerin de söz konusu servet kazanımından son derece huzursuz olduğu iddia ediliyor.

Total
0
Share