31 Mart seçimlerinden sonra yeni dönemde Bora Balcıoğlu başkanlığındaki Silivri Belediyesi’nin organizasyon şeması ve görevlendirmeleri belli olmaya başladı.

Özel Kalem Müdürü: Nevzat Sezen (İnşaat Mühendisi, eski Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi). Sezen’in istisnai kadrodan devlet memuru olabilmesi için kağıt üstünde Özel Kalem Müdürü olarak gösterilip, daha sonra Park Bahçeler ve Fen İşleri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı olması bekleniyor.

Başkan Koordinatörü Başkan Yardımcısı: Emine Tarin. Bağlı Müdürlükler Yazı İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü.

Siyasi Başkan Yardımcılıkları: Tan Kıroğlu. Bağlı Müdürlükler Bilgi İşlem Müdürlüğü, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü ve Etüt Proje ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü.

Yavuz Alçi. Bağlı Müdürlükler Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü: Gizem Dönmez Alibaş.

Kültür Müdürü: Meral Türkmen Terlikçi.

İdari Başkan Yardımcılıkları: Meral Demir Kutlu. (İddia)

FLAŞ! İmar, Fen İşleri ve Muhasebe doğrudan Başkan Bora Balcıoğlu‘na bağlı olacak.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, yeni yönetim dönemi için belediye organizasyon şemasını netleştirerek, yönetim kadrosunda önemli atamaları tamamladı. Başkan Balcıoğlu, Silivri Belediyesi’nin daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi amacıyla oluşturulan yeni yapılanmayı kamuoyuna duyurdu.

Memur Başkan Yardımcısı olarak atanan Emine Tarin’e, Yazı İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü birimleri bağlı olacak.

Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, ayrıca Belediye Meclis Üyeleri Yavuz Alçi ve Tan Hüseyin Kıroğlu’nu siyasi başkan yardımcısı olarak görevlendirdi. Başkan Yardımcısı Yavuz Alçi’ye, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü birimleri bağlı olacak.

Başkan Yardımcısı Tan Hüseyin Kıroğlu’na ise Bilgi İşlem Müdürlüğü, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü ve Etüt Proje ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü birimlerini bağlı olacak.

Başkan Balcıoğlu, Özel Kalem Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü birimlerini doğrudan kendisine bağlı olarak yöneteceğini açıkladı.

Başkan Balcıoğlu, “Bu yeni yapılanma ile Silivri Belediyesi, ilçemizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkin çözümler üretecek, vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir. Yeni atanan tüm yönetici ve çalışanlarımızla birlikte, Silivri için çalışmaya, geliştirmeye ve ileriye taşımaya kararlıyız,” dedi.

Bu yeniden yapılanma, Silivri Belediyesi’nin hizmet kalitesini artırmayı ve Silivri halkına daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

SELİMPAŞA’DA OTOPARK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Selimpaşa’da iki vatandaş arasında çıkan otopark kavgası ölümle sonuçlandı. Mahallenin sevilen isimlerinden…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

MUHTARLIK SEÇİMLERİ SONUÇLARI

Silivri’de 31 Mart 2024 yerel seçimleri sonrasında bazı muhtarlar değişirken, bazı muhtarlar…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…