Silivri Mektebim Koleji, Silivri yerelinde okulu daha geniş kitlelere açmak ve başarılarını üst düzeylere çıkarmak amacıyla yerel eğitim dünyasında güven duyulan Okul ve Kurs Girişimcisi Müslüm Doğan ile ortak olma kararı aldı. Ortaklık ayrıntılarına göre, Doğan’ın sahibi olduğu Kişisel Gelişim ve Sınavlara Hazırlık Kursunda da Silivri Mektebim Koleji Kurucusu Emre Kart ortak olacak.

Silivri Mektebim Koleji, bu akşam saatlerinde paydaşlarıyla paylaştığı bildirim mektubunda aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Silivri’mizde daha önce gerçekleşmemiş bu güç birliği çerçevesinde; ilçemiz eğitim çevrelerinin adını iyi bildiği, ilçemizde ve ülkemizde okullar kurarak başarılar elde etmiş ve sonrasında da Sınava Hazırlık Kurs yatırımları yapmış, eğitimde başarı dendiğinde her yıl ekibiyle birlikte adının zikredildiği Eğitim Girişimcisi Sayın Müslüm Doğan ve sahibi olduğu Sınavlara Hazırlık – Kişisel Gelişim Kursu ile Silivri Mektebim Koleji arasında ortaklık yapılmasına karar verilmiştir. Bu bağlamda Kurucumuz Sayın Emre Kart da Dershane – Kurs sektörüne adım atmış olacaktır. Silivri’mizde Mektebim Koleji’nin ulusal marka değeri ile Sayın Doğan ve Ekibinin ilçemizdeki eğitim başarıları bir araya gelmiş, taraflar, okul ve kursta ortak olmuşlardır. Parçalarının toplamından çok daha büyük olacak bu yapı en önce çocuklarımız, sonrasında siz değerli velilerimiz için ve özel olarak belirtmek isteriz ki en çok da değerli çalışma arkadaşlarımız, sevgili öğretmenlerimiz için bir güven ve gurur kapısı olacaktır.”

Ortaklık konusunda Emre Kart “Silivri’ye eğitim hizmeti sunmaya başladığımız ilk günden bugüne, Silivri çocuklarının da ulusal düzeyde özel öğretim fırsatlarından yararlanabilmesini dilemiş, diğer zincir özel okulların Silivri’mize gelmesini dört gözle beklemiştik. Öte yandan Silivri’nin kendi yerel dinamiklerine hâkim eğitim insanlarıyla birlikte çalışmayı ve Silivri’ye özel programlar uygulamayı doğru bulduk. Bu güç birliği, ulusal bir marka olan Mektebim Koleji’ne Silivri’nin yerlisi bir kimlik kazandıracaktır” ifadelerini kullandı.

Müslüm Doğan da “Yıllardır Silivri’mizde çok başarılı okulculuk ve Kurs faaliyetlerinde bulundum. Kendimi Silivri’nin yerlisi olarak görüyorum, çünkü burada elde ettiğim çıktılar beni Silivri’ye derin bağlarla bağladı. Mektebim Koleji gibi güçlü ve gelenekleri oturmuş ulusal bir marka ile yaptığımız ortaklık, Silivri insanının hak ettiği eğitim kalitesine ulaşmasını sağlayacaktır. Sadece Silivri’de değil, ülke çapında bu donanıma sahip çok az okul varken, Silivri Mektebim Koleji’nin tüm donanımlarını başarılı bir şekilde değerlendirmek ve başarı çıktısına dönüştürmek temel hedefimiz olacaktır” şeklinde konuştu.

Emre Kart kimdir?

İşletme Lisans derecesi bulunan Emre Kart, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans Programını da yürütmektedir. On yıl ülkemizin değişik yerlerinde kamu görevlisi olarak çalıştıktan sonra özel sektöre geçerek kendi girişimlerini yönetmeye başlamıştır.

2013’te eğitimci olan eşiyle birlikte ilk Anaokulunu İstanbul Avcılar’da açan Kart, takip eden yıllarda grubuna sırasıyla İstanbul Büyükçekmece’de Mektebim PelicanHill Anaokulu, Tekirdağ Çorlu’da Mektebim Armada Anaokulu, İstanbul Beylikdüzü’nde Mektebim Beykent Koleji, Tekirdağ Merkez’de Mektebim Tekirdağ Koleji, Tekirdağ Çorlu’da Mektebim Çorlu Koleji ve İstanbul Silivri’de Mektebim Silivri Koleji olmak üzere okul öncesinden üniversite hazırlığa kadar tüm kademelerde 2500’e yakın öğrenciye 400’e yakın personelle eğitim hizmeti veren bir zinciri yönetmektedir. Kendi okul zincirinin yanında Mektebim Koleji Yönetim Kurulu Üyesi olarak zincirin diğer üyelerine sağlanacak eğitim hizmetlerinin tasarlanması, hazırlanması ve sunulması çalışmalarına katılmaktadır.

Eğitim Yönetimi ve Denetimi, İşletme Yönetimi ve Saha Değerlendirme konularında çeşitli seminerler veren Kart, değişik zamanlarda yerel ve ulusal medya araçlarında görüşlerini ve yönlendirmelerini paylaşmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olup iyi düzeyde İngilizce bilmektedir. Kart, Silivri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (SİAD) üyesidir.

Müslüm Doğan kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Müslüm Doğan, 20 yılı aşkın süredir eğitim alanında çalışmalar yürütmektedir. Türkiye’nin çeşitli illerinde eğitim girişimlerinde bulunan DOĞAN, Silivri’de 2017 – 2020 yılları arasında Odak Okullarını, Çilli Anaokulunu, Ece Anaokulunu ve Çözüm Kursunu işletmiştir.
LGS’de ilçe ve Türkiye derecelerine imza atan DOĞAN, Uğur Kurs ve Alfa Dil öğretim faaliyetleriyle halen Silivri’de hizmet vermektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ÇAMUR AT İZİ KALSIN DÖNEMİ SONA ERİYOR

Dijital itibar yönetimi son yıllarda sıklıkla dile getiriliyor, kişi ve kurumların özellikle…

CAN: “BİZ SİLİVRİ’Yİ SEVDİK, SİLİVRİ DE BİZİ.”

TANITICI İÇERİK Geçtiğimiz ay görücüye çıkarak daire satışlarına başlayan Atabek Konutları’nın arkasındaki…

MEKTEBİM KOLEJİ’NDE YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİNE EĞİTİM

Silivri Mektebim Koleji Yabancı Dil eğitimi konusunda yaz başında girdiği yeni uygulamalardan…

ATABEK’TE DAİRELER 30 HAZİRAN’DA TESLİM

TANITICI HABER “Yeni Mahalle Yeni Sakinlerini Bekliyor” sloganıyla toplamda 336 daire, 6…

SİLİVRİ MEKTEBİM YENİ DÖNEM HAZIRLIKLARINA HIZLI BAŞLADI

Silivri Mektebim Koleji, kendilerini “Sadece Silivri’nin değil, İstanbul’un da en geniş eğitsel…

SİLİVRİ FİNAL’DE ERKEN KAYIT FIRSATI

Silivri Final Okulları’nda erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için son gün 30 Nisan.…

MEKTEBİM KOLEJİ VE ÜMİT KALKO ÖDÜLE DOYMUYOR

Adını Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden alan Mektebim Koleji, “10. Yılın Eğitimde Başarı…

MEKTEBİM’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

Batı Marmara Mektebim Okulları Geleneksel Öğretmenler Günü Yemeği Bünyesinde Beykent Mektebim Koleji,…

ÇİZGİ’DE ERKEN KAYIT DÖNEMİ

Silivri’de bulunan Çizgi Koleji, Çizgi Akademi, Çizgi Kids Anaokulu ve Çizgi Yazılım…