Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko, başarıyı arayanlara ilham olması amacıyla Haber Global TV’de yayınlanan “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı” programıyla ekrana geliyor. 2 Ekim’de başlayacak ve her hafta farklı sektörlerde büyük başarılara imza atmış ünlü isimlerin hikayelerine yer verecek olan programın ilk konuğu ise tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural oluyor.

Hızla değişen hayat gibi başarı hikayeleri de değişkenlik gösteriyor. Özellikle kariyerinin başında olan gençler, “Hedeflerime nasıl ulaşabilirim?”, “Başarıyı nasıl elde ederim?”, “Nereden başlamalıyım” gibi sorular soruyor. Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko, tüm bu soruların yanıtlarını farklı sektörlerde başarılı olanların hikayelerinde arıyor.

EĞİTİM VE KARİYER

Her yeniliğin “Benim bir hayalim var” cümlesiyle başladığına inanan Eğitim Girişimcisi Kalko sadece eğitime değil, kariyer dünyasına da katkıda bulunmak için önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Eğitim dünyasının önde gelen ismi Kalko, televizyon kanalı Haber Global TV’de yayınlanacak olan “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı” programıyla ekranlara geliyor. 

2 EKİM’DE BAŞLIYOR 

Kalko, 2 Ekim’den itibaren her hafta ekrana gelecek olan “Başarının Sırrı” programında, sanattan spora, siyasetten iş dünyasına kadar tüm sektörlerden ünlü isimlerin saklı kalkmış başarı öyküsünü gözler önüne seriyor. Televizyon dünyasına farklı bir soluk getiren program, her bir hikayenin ilham vereceğinden hareketle, insanlara farklı bakış açıları kazandırmayı, fırsatlar sunmayı ve iş hayatında başarıyı yakalamak isteyenlere yol göstermeyi amaçlıyor. 

ÜMİT KALKO’NUN İLK KONUĞU YILMAZ VURAL 

2 Ekim 2022’de saat 12:30’da başlayacak olan programın ilk konuğu, Türk futbolunun sevilen ismi, tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural. Kariyeri boyunca 30 farklı takım çalıştıran deneyimli isim, meslek yaşamının bilinmeyenlerini Ümit Kalko’ya anlatıyor. Programda çocukluğunu, futbol sevgisini ve meslekteki ilk yıllarını anlatan Vural, güler yüzü, iddialı açıklamaları ve eğlenceli sohbetiyle izleyenleri ekranlara kilitliyor. Ünlü direktör, gençlere de önemli mesajlar veriyor. 

HER HAFTA FARKLI BİR BAŞARI HİKAYESİ

Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun hazırlayıp sunduğu “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı”, Türkiye’de alanında fark yaratmış ünlü kişileri her hafta Pazar günleri ekrana taşıyarak her bir başarının anlatılması gereken güçlü hikayesini paylaşmaya devam edecek. 

  • Dogecoin
Scan to Donate Dogecoin to DNox82jQRtxyeXEEdn9pF8rSDv4vRugfZF

Bizi Dogecoin ile destekleyin!

Silivri'nin Sesi hiçbir siyasi partiden ve siyasetçiden ilan ve para almamaktadır. Bağımsız yerel haberciliğin devamı için bize Dogecoin bağışlayarak destek olabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

VOLKAN YILMAZ VATANDAŞI AZARLADI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın, Silivri’de dün yaşanan su taşkını sonrasında dükkanını…

CHP’YE TAZE KAN

Dün Silivri CHP İlçe Örgütü toplantısından sonra rozet töreni yapıldı. CHP Silivri…

LEYDİ ÇARŞI’DA BIÇAKLI SALDIRI MAĞDURU KONUŞTU

Silivri Merkez’de bulunan Leydi Çarşı AVM isimli iş yerinde geçtiğimiz gün personelin…