Ünlü sosyal paylaşım sitesi Ekşi Sözlük’ün yazarları Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı yerden yere vurdu.

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Ekşi Sözlük’te birçok ünlü isim ve siyasetçi hakkında açılan başlıklarda, sitenin yazarları o kişi hakkında yorum ve düşüncelerini paylaşıyor. Sitede Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz hakkında da açılan bir başlık var. Volkan Yılmaz başlığında Ekşi Sözlük yazarları, Silivri Belediye Başkanı ile adeta dalga geçerek yerden yere vuruyor.

İşte o yorumlardan bazıları:

“millete saman dağıtmakla övünen belediye başkanı.”

“istanbul büyükşehir belediyesi meclis toplantısında konuşantaylan yıldız’ın tırnağı olamayacak seviyedeki, başta mehmet tevfik göksu isimli şahıs olmak üzere akp grubu (alaycı alaycı) gülerek seviyelerini belli edince, o sırada cep telefonuyla oynarken, “etrafımdaki akp’liler bir şeylere gülüyor, benim de onlar gibi tepki vermem gerekir” deyip gülmeye kalkışan mhp’nin ibb meclis grup başkanvekili olan şahıs imiş kendileri. gençten de bir şeye benziyor aslında, ama kendisini akp seçtirttiği için akp’li dinazorların düzeyi fazlasıyla bulaşmış demek ki ona da. genç de olsa mhp’li olduğunu unutmamak gerekiyor zaten.

ekleme: silivri belediyesinde makam/iş verdiği bir kişi varmış.

“tüm kararları alan, çok önemli görüşmeleri yapan, belediye binasında makamı, makam arabası, sekreterleri, yardımcıları olan, yetkileri çok ama sorumluluğu olmayan bir kişi…”

güya maaş almadan çalışıyormuş. bak sen şu işe!

volkan yılmaz’ın “çok önemli bir şahsiyettir” dediği şahıs, ‘seks kasetleri’ ortaya çıkınca milletvekilliğinden olan 10 kişiden biri olan bülent didinmez’miş.

enteresan bir durum. neden böyle bir yola başvurmuş ki. ilgili şahsın ertelenmiş bir cezası falan mı var acaba? ya da bir kısıtlılık hali mi söz konusu? böyle bir şeyi muhalefet partilerinden birisinin mensubu (chp-hdp-iyi parti falan) yapsa başına mutlaka bir şey gelirdi bu ülkede.”

“şu anda devam etmekte olan (bkz: 19 kasım 2020 ibb meclisi bütçe görüşmesi)nde “bir insan ne kadar saçma sapan konuşabilir?” sorusuna cevap olarak bir konuşma yapan mhp ibb meclis üyesi.

(bkz: ülkücülerin biraz şey olması)”

“kendisini parlak bir siyasetçi olacak diye düşünmüştüm. buna karşın ibb bütçe görüşmelerindeki sözleri tamamen hayal kırıklığı. 50 yıl sonra ilk defa mhp istanbulda bir ilçe almış. onu koruması gerekirken ibb başkanı ekrem imamoğlu’na öyle bir yerden sallıyor ki, bu kadarı pes.
christiano ronaldonun eline photoshopla bir hesap nutuk kitabı koymuş ,ibb sosyal medya da bunu gülücük koyarak paylaşmış. ekrem imamoğlu’nu öyle bir suçluyor ki sanki vatan hainliği yapılmış. bu kadar da boş işlerle uğraşılır mı?
ekrem imamoğlu da kendisine eve gidince ne konuştuğunu birkaç kez izlemesini istemiş. adam haklı. belki volkan yılmaz görür de ben nasıl saçmalamışım ya der diye yaptığı akıl almaz konuşmayı buraya bırakıyorum.
mecliste o kadar boş insanlar var ki, ekrem imamoğlunu geldiğine geleceğine pişman ediyorlar.”

“bomboş bir belediye başkanı, kendi yetkisinde olan işlerin hesabını ibb’ye soruyor, onlardan yapmasını bekliyor. sıfır atık yönetimini ilçe ölçeğinde ilçe belediyeleri yürütüyor, konutlarla ilgi bu çalışmaları ilçe belediyesinin yürütmesi gerekirken çıkmış ibb meclisinde ibb sıfır atık yönetimi kapsamında konutlarla ilgili neden çalışma yapmıyor diye hesap soruyor. ancak kendi araştırmayan seçmenine yedirir bunları.”

“son meclis toplantısında chp li tarık balyalı tarafından fena alaşağı edildi. ağzını açamadı.”

“30 ağustos ta kalpak giyen, ama mustafa kemal’ e hakaret edilince ortadan kaybolan milliyetçi.”

“dsp sayesinde seçimi kazanmış kişi. bir sonraki seçimde koltuğu devredecektir.”

“silivri eski belediye başkanının yaptığı projelerin daha onda birini bile yapamamış silivri yeni belediye başkanı. yani silivri’de değişen bir şey yok. 2-3 yola asfalt atıldı o kadar.”

“komik istanbul belediye meclis üyesi.

bugün itibari ile evindeki aylık su faturasının 500 tl olduğunu iddia etmiş olan, mhp li istanbul belediye meclis üyesi.

eşi ezgi hanıma sormuş, ezgi hanım da “aylık 400 ile 500 lira arası değişiyor” demiş.. bakın ben şahsen ezgi hanımın öyle bir cevap vereceğine inanmıyorum. ama şu var belki evin alt katında araba yıkama dükkanları vardır, o nedenle çok geliyordur..

volkan bey, ezgi hanımı hiç karıştırmasaydı daha iyiydi. “bana inanmıyorsanız bakın eşim söylüyor” gibi olmuş.. yani “bana inanmayacaksınız (nedense) ama eşime inanın” gibi bir hissiyat oluştu.

link

5 kişilik aileymiş o yüzden su faturası

20 sene istanbulu yönetmiş olan bir belediyeye “20 sene yönettiniz ulan neden içme suyu akmıyor musluktan? ” demiyor da, “2 senedir yönetiyorsunuz neden içme suyu akmıyor musluktan” diyor.. bunun kaç yılında da mhp akepe ile beraber, e sen kendine de sor önce …

kaç senedir belediyeyi yöneten iktidar ile berabersiniz, e mhp olarak da size de sormak lazım sayın yavuz , olmuyor böyle.. bu ucuz siyasettir. akepeyi boşveriyorum da mhp de aynı akepe gibi davranıyor…

bu arada musluktan akan su, eğer oturduğunuz binanın tesisatı yeni ise içilebilir bir sudur.

şerdil dara gerekli cevabı çok güzel vermiştir kendisine.. link
” herhalde siz 2019 dan önce istanbulda yaşamıyordunuz..
2018 de musluktan su mu içiyordunuz ?
2017 de musluktan su mu içiyordunuz ?
2016 de musluktan su mu içiyordunuz ?
o zaman damacana ile su almıyor muydunuz evinize ?””

“şahsi sosyal medya hesaplarında sürekli olarak 80 döneminde cineyetten hatta tecavüzden hüküm giymiş teröristleri “şehit” diye anan, 3 yıldır görevde olmasına rağmen hakkında onlarca usulsüz, imarsız inşaat ve milyonlarca liralık rant iddiası bulunan mhp’li silivri belediye başkanı.”

Şunlar da hoşunuza gidebilir

VOLEYBOL ANTRENÖRÜ ÇOCUK TACİZİNDEN TUTUKLANDI!

Silivri Çağrıbey Voleybol Spor Kulübü antrenörü Umut Tilev hakkında takımdaki küçük yaşta…

ÇAYIRDERE MUHTARI HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Çayırdere Mahallesi Muhtarı Doğan Bilgiç hakkında yapılan Kaymakamlık ön incelemesi sonucu, zimmete…

SON DAKİKA! TAPUYA POLİS OPERASYONU! (GÜNCELLENDİ)

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan “rüşvet” soruşturması kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla…

OKUL MÜDÜRÜNDEN EVLİ KADINA TUZAK

Silivri 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İsmail Güzel’in evli bir kadın veliye…

BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak’ın ailesine ait binada yapılan çıkmanın yasadışı…

VOLKAN YILMAZ’IN MAFYA BAĞLANTILARI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, adı son olarak Ece Erken’in eşinin öldürülmesi…

SİLİVRİ HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ 15 YAŞINDA ÇOCUĞA TACİZDEN YARGILANIYOR.

İstanbul’da şu an 17 yaşında olan A.S.’nin 8 yaşından 15 yaşına kadar…

VOLKAN YILMAZ’A ANKET ŞOKU

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yaptırdığı memnuniyet anketinden hüsran çıktı. Silivri Belediye…

CENAZE EVİNDE EĞLENCE DÜZENLEDİLER

Ortaköy Mahallesi’nde 20 yaşında gencecik bir fidanın toprağa verildiği gün, Silivri Belediyesi…