Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri’de yaşayan Tokatlılar ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, “Bizlerin gayesi Silivri’nin daha güzel, daha iyi hizmetleri alması ve Silivri’nin yarınların daha iyi olabilmesi içindir” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri’de faaliyet gösteren sosyal yardımlaşma ve dayanışma dernekleri üyeleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Fatih Mahallesi’nde bulunan Silivri Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde Tokatlılar ile buluşan Başkan Yılmaz toplantıda; birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verirken Cumhur İttifakı’nın önemine dikkat çekti.

BAŞKAN YILMAZ: “CUMHUR İTTİFAKI TÜRK HALKININ İTTİFAKIDIR”

Toplantıda bir konuşma yapan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Bu milleti bir ve beraber kılan ortak değerlerin etrafında Silivri’de yaşayan Tokatlı hemşehrilerimizle hep ama hep bir arada olduk. Hep aynı noktaya bakarak aynı noktaya kitlendik. Şunu açık yüreklilikle söylemek isterim ki, 2019 yılında Tokatlı kardeşlerimiz bize çok yürekten ve kuvvetli destek verdi. Cumhur İttifakı’nın Silivri’de uzun yıllar sonra bir belediye başkanlığı kazanması noktasında Tokatlıların çok ama çok katkısı var. Tokatlı olmasa da olur ve bizimle yürümese de olur diyemeyiz. Eğer bu şekilde söyleyen varsa bunu rüzgâra karşı söyler. Biz bu milleti karşılıksız seviyoruz. Bizim bu millete olan sevdamız hesabi değil hasbidir. O yüzden Cumhur İttifakı benim için belediye başkanlığının, milletvekilliklerinin ve koltukların kazanılacağı bir ittifak değildir. Bu ittifak Türk halkının ittifakıdır. Cumhur İttifakı’nın başarısızlığı demek, Türkiye’nin patinaj yapması ve emir alması demektir. Bu nedenle Cumhur İttifakı’na var gücümüzle destek vermemiz gerekir. Cumhur İttifakı’nın içerisinde aleme nizam verme ülküsü vardır. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını Türkiye yüzyılı yapacaksak Silivri’de bize düşen görev; Cumhur İttifakı’nı kayıtsız, şartsız, amasız, fakatsız desteklemektir. Cumhur İttifakı’nın içerisinde; makamlar, mevkiler, koltuklar ve pazarlıklar yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli fedakârca Türkiye’yi güçlü bir yola sokmuş ve güçlü bir ülke etrafında birleştirmişlerdir. Bu ittifakı bozmak için türlü tezgahlar kurulmuştur. Fakat feraset sahibi Türk milleti yapılan bu eylemlere karşı sandıkta gereğini yapmıştır. Cumhur İttifakı’nın ruhunu incitmeye ve zedelemeye kimsenin hakkı yoktur. Bizlerin gayesi Silivri’nin daha güzel, daha iyi hizmetleri alması ve Silivri’nin yarınların daha iyi olabilmesi içindir” dedi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

SELİMPAŞA’DA OTOPARK KAVGASI: 1 ÖLÜ

Selimpaşa’da iki vatandaş arasında çıkan otopark kavgası ölümle sonuçlandı. Mahallenin sevilen isimlerinden…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…