ATAŞEHİR MERKEZLİ FİRMA HAVUZ MEDYASI’NA FON SAĞLIYOR

norm sanayi̇ atasehi̇r can

Ataşehir merkezli Norm Sanayi Ürünleri İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti. isimli firmanın Silivri Belediyesi ile geçmiş dönemdeki ilişkileri karşılığı, dönemin havuz medyasını çalışan gösterdiği, ATM memuru olarak maaşlarını ve sigortalarını ödediği ortaya çıktı.

Gazeteci Kaan Göktaş’ın paylaşımı: Ataşehir merkezli bir firma var; tam unvanı Norm Sanayi Ürünleri İmalat ve Dış Tic. Ltd. Şti. Bu firma, TSK’ya askeri kıyafetler (kamuflaj) üretiyor. Sahipleri üç kardeş; Celal, Nurettin ve Candiyar Öğütoğulları. Bu firma geçtiğimiz dönem Silivri Belediyesi Gıda Bankası’na zaman zaman yardımlar yapmış. Silivri ne alaka diyebilirsiniz değil mi? Demeyin, çünkü bu kadarla da bitmiyor. Silivri’deki bazı eski havuz, yeni akvaryum 🐟 gazetecileri bu firma bünyesinde çalışıyor gösterilerek sigortaları ödeniyor. Neden?

Konuyla ilgili ikinci paylaşım: Bu firmanın şu an Silivri Belediyesi bünyesinde (Volkan Yılmaz döneminde anlaşmaları yapılmış) yüzlerce kiralık binek araç ve iş makineleri var. Yeni tasarruf tedbirleri kapsamında kiralamalar duracağı için, bu anlaşma da sona erecek.

Total
0
Share