TANITICI İÇERİK

Geçtiğimiz ay görücüye çıkarak daire satışlarına başlayan Atabek Konutları’nın arkasındaki isim olan Alaattin Can, müşterilerinden gördüğü yoğun ilgiye teşekkür ederek “İndirimlerimiz devam edecek” dedi.

Silivri Yeni Mahalle’de yapımı devam eden Atabek Konutları, Ocak ayında basınla buluşmuş ve proje detaylarını kamuoyuyla paylaşmıştı. Atabek Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Can, “Bizler Silivri’yi sevdik. İnşallah Silivri de bizleri sevecek ve uzun bir süre bu güzel ilçeye önemli yatırımlar yapacağız.” demişti.

Atabek Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Can, yaptığı açıklamayla müşterilerine teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:

“17 Bin 583 metrekare alana kurulu toplamda 336 daireden oluşan bu projemizin şu ana kadar geldiği nokta bizler için sevindiricidir. Ülke olarak yaşadığımız ve her birimizin etkilendiği malum ekonomik dalgalanmalar, tüm sektörün kendi içinde yaşadığı ciddi sıkıntıları da beraberinde getirdi. Haliyle bu durum; tüketiciyi de, yatırımcıyı da olumsuz yönde etkiledi. Bizler, bu süreçte yatırımımıza ara vermeden devam ettik. Ve kurdan kaynaklı yaşadığımız kayıpları asla müşterilerimize yansıtmayı düşünmedik. Bu kapsamda geçtiğimiz ay yaptığımız tanıtım programımızla birlikte projemizin detaylarını basın aracılığı ile tüm kamuoyuyla paylaşarak satışlarımıza başladık. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede çok ciddi geriye dönüş aldık. Şu anda gördüğümüz ilgiden dolayı çok memnunuz.

Silivri’ye teşekkürü borç biliyorum.”

Lansman sonrası satış ofisimize gelerek projemizi yerinde gören müşterilerimiz bizleri ziyadesiyle mutlu ettiği gibi omuzlarımıza bu yoğun  ilgi ve alakaya layık olabilme sorumluluğunu da yüklemiş oldular. Bilindiği gibi bizler, projemizin satışlarına inşaatımızın  %80’i tamamlandığında başladık. Bugün geldiğimiz noktada kendi öz sermayemizle, tamamen borçsuz bir şeklide yürüttüğümüz politikamız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte söz verdiğimiz teslim tarihimiz olan Haziran 2022’de inşallah muhteşem bir anahtar teslim töreniyle projemizi taçlandıracağız. Bu vesileyle yatırım ve yatırımcıya verdiği önemi her fırsatta bizlere hissettiren başta; Silivri Belediyemiz olmak üzere, projemize sahip çıkan tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum. Kısa süre içerisinde bizi çok sıcak ve samimi bir şekilde sahiplendiler.”

Koçhan, “İndirimlerimiz devam ediyor”

Öte yandan projenin Satış ve Pazarlama Direktörlüğünü yürüten Evren Koçhan, “Fiyatlardaki indirimlerimiz devam ediyor.” diyerek şunları kaydetti:

“Sınırlı sayıda olmak kaydıyla 2+1 açık mutfaklı dairelerimizin 750 Bin TL olan satış fiyatlarını 660 Bin TL’ye indirdik. Yine sınırlı sayıda 2+1 kapalı mutfaklı dairelerimizin 850 Bin TL olan fiyatını 750 Bin TL’ye indirdik. 3+1 Dairelerimizden 1 Milyon 300 Bin TL olarak satışa çıktığımız sınırlı sayıdaki dairelerimizin fiyatlarını ise 1 Milyon 100 Bin TL’ye indirmiş bulunmaktayız. Dileyen herkesi örnek dairelerimizi görmek üzere satış ofisimize davet ediyoruz. Şimdiden ilçemize ve tüm İstanbul halkına hayırlı olmasını diliyorum.”

İletişim Bilgileri
Yeni Mah., 1 Kasım Cad. Silivri / İstanbul
atabekonutlari.com / bilgi@atabekkonutlari.com
444 6 473
Whatsapp: 0549 450 40 62  

TANITICI İÇERİK

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ÇAMUR AT İZİ KALSIN DÖNEMİ SONA ERİYOR

Dijital itibar yönetimi son yıllarda sıklıkla dile getiriliyor, kişi ve kurumların özellikle…

MEKTEBİM KOLEJİ’NDE YABANCI DİL ÖĞRETMENLERİNE EĞİTİM

Silivri Mektebim Koleji Yabancı Dil eğitimi konusunda yaz başında girdiği yeni uygulamalardan…

ATABEK’TE DAİRELER 30 HAZİRAN’DA TESLİM

TANITICI HABER “Yeni Mahalle Yeni Sakinlerini Bekliyor” sloganıyla toplamda 336 daire, 6…

SİLİVRİ MEKTEBİM YENİ DÖNEM HAZIRLIKLARINA HIZLI BAŞLADI

Silivri Mektebim Koleji, kendilerini “Sadece Silivri’nin değil, İstanbul’un da en geniş eğitsel…

Silivri Eğitim Dünyasında Dev Ortaklık

Silivri Mektebim Koleji, Silivri yerelinde okulu daha geniş kitlelere açmak ve başarılarını…

SİLİVRİ FİNAL’DE ERKEN KAYIT FIRSATI

Silivri Final Okulları’nda erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için son gün 30 Nisan.…

MEKTEBİM KOLEJİ VE ÜMİT KALKO ÖDÜLE DOYMUYOR

Adını Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden alan Mektebim Koleji, “10. Yılın Eğitimde Başarı…

MEKTEBİM’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

Batı Marmara Mektebim Okulları Geleneksel Öğretmenler Günü Yemeği Bünyesinde Beykent Mektebim Koleji,…

ÇİZGİ’DE ERKEN KAYIT DÖNEMİ

Silivri’de bulunan Çizgi Koleji, Çizgi Akademi, Çizgi Kids Anaokulu ve Çizgi Yazılım…