ÖĞRETMENBURADA YENİLENİYOR

Türkiye’nin özel ders almak isteyen öğrenci adayları ile özel ders vermek isteyen öğretmenleri buluşturan platformu ÖğretmenBurada, yeni tasarım, yeni konsept ve yeni bir anlayış ile yenileniyor.

OgretmenBurada.com özel ders almak isteyen veli ve öğrencileri online ortamda özel ders veren öğretmenlerle bir araya getiren, özel ders verenlerin mesleki deneyimlerini, referanslarını, hangi bölgede ders verdiklerini, hangi seviyede hangi dersleri ne kadar ücrete verdiğini girebilmelerini sağlamaktadır. Özel ders almak isteyenler aradıkları kriterdeki öğretmenlere profillerinde yer alan telefon numaralarından veya ders talep formundan ulaşabilirler.

Screen Shot 2023 02 24 at 9.22.09 AM

Sadece bireysel üyelikleri kabul eden OgretmenBurada.com‘da öğretmen arayanlardan üyelik ücreti veya komisyon talep edilmez. Özel ders verenler ise tercihlerine göre ücretli üyelik paketlerinden birini tercih ederek üye olurlar.

OgretmenBurada.com yeni yayın döneminde hem tasarım ve uygulama olarak, hem konsept hem de inovatif bir anlayış ile yenileniyor. Çok yakında yeni yüzü ve yeni konsepti ile sizlerle buluşacak olan OgretmenBurada.com‘da şimdiden yerinizi alabilirsiniz.

Screen Shot 2023 02 24 at 9.22.24 AM
Total
0
Share