1967 yılında Silivri’de doğan Mustafa Ersu Altınkök, doğup büyüdüğü ve halen yaşadığı Silivri ilçesinin gelişiminde rol oynayan isimlerden biridir. Mustafa Altınkök, sivil toplum kuruluşlarındaki aktif rolü, sorumluluk duygusu yüksek tavrı, iş yaşamındaki başarısıyla ilçenin gelişimine destek veriyor. Şehrin tanınmış isimlerinden olan Mustafa Altınkök, Simge Emlak Gayrimenkul İnşaat’ın sahibi olup pek çok alanda varlık gösteriyor. Emlak piyasası dendi mi akla gelen Mustafa Altınkök, uzun yıllara dayanan gayrimenkul tecrübeleriyle sektörün gelişimini, geldiği noktayı ve yakın geleceği yorumluyor. İstanbul özelinde emlak piyasasına hakim olan iş insanı, şehir ve gayrimenkul alanında bilgilendirici tespitlerde bulunuyor. 

Silivri gayrimenkul yatırımında uzun yıllardır popüler bir destinasyon. İş insanı ve Emlak Pazarlama Ofisi markasının kurucusu olan Mustafa Altınkök, Silivri’nin yaşadığı mimari ve sosyal gelişimin emlak piyasasını hareketlendirdiğini vurguluyor. Silivri geçmişte tatil yapılacak yakın noktalardan biriyken şimdi hem turistik yönüyle hem gelişmiş yaşam kültürüyle yatırımcıların odak noktası. Mustafa Altınkök, Silivri’nin yükselen bir emlak değer olduğunu belirtmesi ve ilçedeki mimari yükselişe vurgu yapması gözlerin satışlara çevrilmesini sağlıyor. Mustafa Altınkök, iş insanı kimliğinin yanı sıra köşe yazarlığıyla da dikkat çekiyor, her hafta yayınladığı internet gazetesi köşe yazılarında gayrimenkul yatırımına dair bilgilendirici paylaşımlarda bulunuyor. Mustafa Altınkök tarafından kaleme alınan emlak ve gayrimenkul yazıları, yatırımcıların öngörüde bulunmasına yardımcı oluyor, istatistikler hakkında bilgilenmesini sağlıyor. Mustafa Altınkök, bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda ve emlak ile ilgili adımlarında Silivri ilçesinin değerini artırmaya yardımcı olmuştur. Bugün hala Silivri’nin mimari gelişiminde ve gayrimenkul yatırımında hatırı sayılır bilgi zenginliğiyle öncü rol üstleniyor. 

  • Dogecoin
Scan to Donate Dogecoin to DNox82jQRtxyeXEEdn9pF8rSDv4vRugfZF

Bizi Dogecoin ile destekleyin!

Silivri'nin Sesi hiçbir siyasi partiden ve siyasetçiden ilan ve para almamaktadır. Bağımsız yerel haberciliğin devamı için bize Dogecoin bağışlayarak destek olabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

“TEKİRDAĞ-ÇANAKKALE BÖLGELERİ YENİ YATIRIMCILARIN TERCİHİ”

İstanbul’dan Silivri’ye kadar olan sahil hattında oluşan fiyat degerlemelerinden sonra yatırımcıların bütçelerine…

BİR SİLİVRİ…

Silivri ile ilgili ekonomik kültürel değişimleri ve gelişmeleri uzun yıllardır izliyorum. Efendim;…

MUSTAFA ALTINKÖK: GAYRİMENKUL YATIRIMI HIZ KAZANIYOR

Yatırım alanında gün geçtikçe trendler değişse de değişmeyen tek şey gayrimenkulün hala…

ALTINKÖK: EMLAKÇILIKTA YENİ DÖNEM

Geçtiğimiz yaz gayrimenkul satış ve aracılık sektörünü ilgilendiren bir tebliğ yayınlandı. Özetle…