TRANSFERDE AKGÜN DURU BOMBALARI

Silivrispor kariyerinde 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig de dahil olmak üzere bir çok kulüpte forma giyen forvet oyuncusu Emre Aktaş ile anlaştığını duyurdu. Öte yandan TFF 3. Lig ve BAL takımlarının peşinden koştuğu forvet ve kenar oyuncusu Umutcan Gökdemir transferini de bizzat Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru bitirdi.

Geçtiğimiz sezon İstanbul Sinop’ta forma giyen tecrübeli golcü yeni sezon gollerini Silivrispor için atmak için imzasını attı. Transfer görüşmelerine Başkan Akgün Duru ve Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin’in de katıldığı tecrübeli isim ile bir yıllık anlaşma sağlandı. Yeni sezonda gol yollarında sıkıntı yaşamak istemeyen Silivrispor yönetimi geçtiğimiz sezon 13 maçta 6 gol atan ve birçok kulübün transfer etmek için peşinden koştuğu Emre Aktaş işini bitirdi ve karşılıklı imzalar atıldı.

92d7b357 04e2 464a be3e 69f69ff634d2

Oynadığı bütün takımlarda gole yakın özelliği ile dikkatleri üzerine çeken 1997 doğumlu genç oyuncu Umutcan Gökdemir yeni sezon Silivrispor forması altında ter dökmeye hazır. Transfer görüşmelerine bizzat Başkan Akgün Duru’nun girerek işi bitirdiği Umutcan Gökdemir sağ kenar ve forvet arkası mevkilerinde oynuyor. Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin ile birlikte yapılan imza töreni ile yeni sezonda Silivrispor için savaşmaya hazır olan oyuncu yaptığı kısa açıklamasında; “Kulübün beklentilerinin farkındayım. Elimden gelenin en iyisini sahaya yansıtıp kulüp hedefleri doğrultusunda sahada savaşacağım” dedi.

Total
0
Share