Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri’de faaliyet gösteren Hobi Otomotiv Firması ve Sapro Fabrikası yetkilileri ve çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan Başkan Yılmaz, “Silivri Belediyesi olarak sizin gibi düşünmeye ve hep sizin yanınızda olmaya bulunmaya zen gösterdik” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, iş yeri ziyaretleri kapsamında Silivrili esnaf ve işletmecilerle bir araya gelmeye devam ediyor. İlk olarak Hobi Otomotiv Firmasını ziyaret eden Başkan Yılmaz, Hobi Otomotiv Firması Sahibi Sedat Morgül ve firma personelleriyle sohbet etti. Ardından ıslak mendil üretimi alanında faaliyet gösteren Sapro Fabrikası yetkilileriyle buluşan Başkan Volkan Yılmaz, Sapro Fabrikası Genel Müdürü Murat Gönül, İç Denetim Müdürü Metin Bölükoğlu ve fabrika çalışanlarıyla sohbet etti.

“SİLİVRİ ARTIK KABUĞUNA SIĞMIYOR”

Ziyaretlerde bir konuşma yapan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri’de göreve gelirken ‘Bir şey değişecek, her şey değişecek’ demiştik. Bu ifade esasında Silivri’de belediye yönetiminin, anlayışının ve felsefesinin değişmesiydi. Halkçı ve sosyal bir belediyecilik anlayışıyla; düşenin, darda ve zorda kalanın, garibin, gurebanın ve yetiminin yanında bu şehri bir bütün olarak kucaklayacağımızı kendimize şiar edinmiştik. Belediye başkanları bir partiden seçilirler ama seçildikten sonra partisini bir kenara bırakmalı, herkese adaletli ve eşit bir şekilde hizmet etmeleri gerekir. Buradan yola çıkarak Silivri’de herkesi kucaklayan bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürdük. Silivri’de hizmetlerimizi gerçekleştirirken, Silivri’nin potansiyellerinin farkında olarak ve Silivri’de yaşayan hemşehrilerimizin her şeye layık olduğundan hareketle hizmetlerimizi dizayn ettik. Şunu ifade etmek isterim ki; Silivri artık kabuğuna sığmayan, kabuğunu yırtan, öncü, önder ve örnek ilçeler arasına giren bir kenttir. Silivri şehri, kütüphanelerden tiyatro salonlarına, köy okullarına yapılan hizmetlerden kültür ve sanata, tarımla ilgili yapılan çalışmalardan afetle ilgili yapılan mücadeleye kadar herkesin yaşamayı arzu ettiği bir şehir ve marka bir kent haline geldi. Silivri’nin birçok kronik problemini çözmüş, hak ettiği yatırımları Silivri ile buluşturmuş, geri bildirimlerden beslenen, vatandaşından enerji depolayan, ilk günkü aşkla, heyecanla ve şevkle çalışan bir belediye başkanı ve belediye yönetimi olarak sizlerin huzurlarınızda bulunmaktan dolayı onur, gurur ve mutluluk duyuyorum. Silivri Belediyesi olarak sizin gibi düşünmeye, sizin gibi olmaya ve hep sizin yanınızda olmaya özen gösterdik. Bundan sonraki 5 yıllık süreçte de aynı şekilde sizlerin yanında olmaya devam edeceğimizi belirtirken bol kazançlı günlerde buluşmak temennilerimle hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

CHP YÖNETİCİSİ AKP’YE (Mİ?) ÇALIŞTI

Ortaköy Mahallesi muhtarlık seçimlerinde Silivri CHP İlçe Yöneticisi Ebru Akgün Pekel’in AKP’li…

15 YAŞINDAKİ KIZI KAÇIRAN SERVİS ŞOFÖRÜ YAKALANDI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Silivri’de yaşayan 15 yaşındaki kızı Yasemin…

ÖZCAN IŞIKLAR’DAN İLK RÖPORTAJ

Özcan Işıklar Milletvekili adaylığı ile ilgili ilk röportajı Silivri’nin Sesi TV’ye verdi. …

ALİ KORSAN SİLİVRİ ORMANLARININ SORUNLARINI ANLATTI

Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de…

GÖRÜNTÜ VAR, ALTYAPI YOK

Silivri Sahili’ndeki Köy Pazarı uzun bir süreden bu yana açık olmasına rağmen…

SAHTE GAZETECİ ÖĞRETMEN ÇIKTI

Kendisini Silivri Haber Ajansı’nın sahibi olarak tanıtan kişinin öğretmen olduğu ortaya çıktı.…

MHP’DE ART ARDA İSTİFALAR

MHP Değirmenköy Mahalle Temsilcisi Murat Çılgın “İlçe Başkanı’nın tutarsızlığını” sebep gösterip istifa…

İYİ PARTİ’DEN SKANDAL BEĞENİ

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı’na ait, İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın imzasını taşıyan…

SPOR KULÜBÜ BAŞKANI MI, SİLAHLI ÇETE Mİ?

Yaşanan küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel taciz skandalı ile ismini duyuran Silivri…