BORA BALCIOĞLU’NA GENEL BAŞKAN İLGİSİ

bora balcioglu ozgur ozel ekrem imamoglu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaretinde Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu en önde yer aldı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP’nin Saraçhane’deki Eğitim Mitingi öncesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette öne çıkan görüntü ise Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’na hem İBB Başkanı İmamoğlu, hem de Genel Başkan Özgür Özel tarafından gösterilen yakın ilgiydi. Balcıoğlu, hem görüşme öncesi, hem sonrasında İmamoğlu ve Özel’in yanında poz verirken, görüşme esnasında İBB Başkanı İmamoğlu’nun makam odasındaki protokol koltuğunda en ön sırada oturdu.

Gazeteci Kaan Göktaş görüntüleri sosyal medyadan “Dikkat bu fotoğraflar çok önemli. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ediyor. Bu görüşmenin öncesinde, sonrasında ve görüşme esnasında en ön koltukta kim var? Bora Balcıoğlu. İstanbul’da CHP’nin 26 Belediye Başkanı varken, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nun parti için protokolün en önünde yer alması Silivri için bir gurur ve fırsattır.” diyerek duyurdu.

Total
0
Share